Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Be tudsz-e rúgni egy 750...

Be tudsz-e rúgni egy 750 ml-es 14%-os rosétól?

Figyelt kérdés
75kg vagyok

márc. 5. 23:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha pár perc alatt innám meg, főleg éhgyomorra, akkor eléggé berúgnék az tuti. Normál esetben, kortyolgatva, úgy, hogy ettem előtte kb 2 üveg bor kell a berúgáshoz.
márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%

Öszintén szólva eszembe sem jutna akarni berúgni, szeretek észnél lenni.

Másrészt az alkoholt nem azért iszom, hogy berúgjak, hanem mert (legalábbis azomn esetében, amit iszom) ízlik, de nekem elég egy pohár valami, mert a íze a fontos, nem az alkoholos hatás.

márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ha éhgyomorra lehúzom, akkor talán. Más egyébként csak kissé spicces hangulatba jönnék tőle.

Az egyéni tolerancia nagyon tág határok közt mozog.

márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

Ha gyorsan iszom, akkor igen.

#1 Az biztos nem attól volt, mert főzés közben kimegy a borból az alkohol.

márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Talán.
márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
én két liter flakonosat iszom egy éjszaka, igaz az csak 11% de másnak ugyanolyan hihetetlen mennyiség, engem meg még csak annyira ki sem üt. lecsúszik mellette egy sör vagy feles. cserébe csúnyán hozzá lehet szokni, és ha kimarad 1-2 nap, akkor következőleg csúnya fejfájást okoz másnap. minőségi bor lehet nem csinálna ilyet, de arra meg a Világ pénzét kellene költeni, akkor már inkább nem iszom. de olyat nem tapasztaltam hogy a tolerancia visszacsökkenne a régi szintre, igaz max ilyen egy hetes szünetet tartottam. de arra emlékszem hogy annak a két liternek a hatása 10 éve még a felével is megvolt. nem tetszik
márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igen. Ennyi bőven elég, hogy berúgjak. Bár, már nagyon rég ittam alkoholt.
márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Bevitt alkoholmennyiségben közel jár ahhoz, ami kellően chill már a leálláshoz, és az kb szűk fele az egyéni csúcsomnak, ugyanúgy egy este betologatva. Csak én sört szoktam tolni, a bor szétmar.
márc. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!