Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Be tudsz-e rúgni egy 750...

Be tudsz-e rúgni egy 750 ml-es 14%-os rosétól?

Figyelt kérdés
75kg vagyok

márc. 5. 23:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Én biztosan berúgnék, mert nem fogyasztok alkoholt, így nem vagyok hozzá szokva. Egyszer két napig fájt kegyetlenül a fejem, miután vendégségben tudtomon kívül olyan pörköltet ettem, ami vörösborral készült.
márc. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
márc. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
márc. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
valaki 1 üveg 4.8%-os sörtől is betud, szóval be lehet.
márc. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagymértékben függ attól, higy mennyi idő alatt tervezed meginni. Ha egy hónap alatt, akkor nem, ha két óra alatt, akkor igen.
márc. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
akár kettőtől is
márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
#1: b#zdmeg ekkora kretént :D én meg egyszer egy hétig voltam másnapos egy alkoholmentes sörtől :D
márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

#1. Inkább volt az az ürességtől.

Szinten nem iszom az alkoholt, és a vörösborban is megtalálható tanninok esetemben súlyos migréntriggerek.

Ennek ellenére egy vörösborral készült pörköltet bármikor bevállalok, mertvagyok annyira értelmes, hogy tudjam, eleve kis mennyiségű bor kerül brle, amiből az alkohol a főzés folyamán el is párolog.

márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
13%
Mint a fideSS választó. 😊
márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Be persze, simán.
márc. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!