Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnaposságra mit igyak?

Másnaposságra mit igyak?

Figyelt kérdés
Másnaposságra mit igyak amitől nem hányok? Kakaót ilyenkor szabad vagy valamit? Ennyire még nem voltam másnapos. :D
2011. júl. 3. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szódavizet. De nem baj az, ha hánysz, úgy szabadul meg a szervezeted a méregtől.
2011. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Víz víz tiszta víz, ha nem tiszta vidd vissza, majd a cica megissza! :-)

A másnaposság jó lecke arra hogy megtanuld mi a mérték. Én is szeretek inni de szinte sosem vagyok másnapos. Mert nem azért megyek szórakozni hogy igyak, mert én anélkül is tudok. Legközelebb folyamatosan igyál vizet is a pia mellé majd otthon is igyál legalább egy liter vizet mielőtt lefekszel meg egy aszpirint, nem baj ha sokat jársz tőle pisilni, de elkerülheted a nagy bajokat.

2011. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Phoney ***** válasza:
Jaja, vizet hányni öröm, mert utána annál hamarabb leszel jól:)
2011. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok vizet. A másnaposságot a szervezeted dehidrációja okozza. Egy érdekes kísérletben kimutatták, hogy aki minden pohár alkohol mellé ivott egy pohár vizet is, másnap sokkal jobban érezte magát, mint az ugyanannyi alkoholt, de vízpótlás nélkül fogyasztó csoport tagjai.
2011. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tactical ***** válasza:
Én mindig vilmoskörtét iszok. A Lidl-ben találsz 150Ftér.
2011. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
paradicsomlevet
2011. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amúgy ez igaz. A másnaposság ellen jó egy kisebb mennyiségű alkohol. (Kutyaharapást szőrível technika) :-)


Engem még nem vitt rá a lélek, hogy másnaposan is alkoholt igyak, de tudományosan igazolt, hogy segít. Amikor a májad lebontja az alkoholt, melléktermékek is keletkeznek, amik a másnaposságét felelősek. Ha másnap alkoholt fogyasztol, az alkohol oldja ezeket a melléktermékeket, amik így hamarabb lebomlanak. Persze, az újonnan bevitt alkoholból megint lesznek majd kellemetlen hatású melléktermékek.

Azért fogalmazok így, mert nem vagyok kémikus, és én sem tudom, hogy az alkohol mivé bomlik, de olvastam erről.


Szóval, a vilmoskörte tényleg segíthet. :D

2011. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
banánturmix!! nemrég hallottam a tévében,h. pont olyan anyagok vannak benne, amik kiürültek a szervezetből az alkohol hatására.
2011. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
így van banánturmix hideg tejjel mellette ásványvíz, könnyű kaja (pl pirítós) + a szabad levegő is jót tesz (pl kutyasétáltatás)
2011. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Parádi vízet,sokan arra esküsznek,hogy rögtön helyrehozza. Persze izlések és pofonok
2011. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!