Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lányoktól kérdezném. Ti egy...

Lányoktól kérdezném. Ti egy évben hányszor szoktatok annyira berugni, hogy segitségre szorultok? Kort is irjatok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

0


23 vagyok

2012. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére én már ezzel leálltam, de huszonévesen sajnos szinte minden hétvégén berúgtam. A baráti társaságom is ilyen volt, péntek, szombat, volt egy törzshelyünk, ott találkoztunk, söröztünk, aztán onnan mentünk tovább bulizni, sokszor már a buliba úgy érkeztünk meg, hogy jól be voltunk piálva. Csomó olyan hazaút volt, hogy nem is emlékeztem rá, hogy jöttem haza, volt, hogy minden cuccomat ellopták. Szigetre is kijártunk hetijeggyel, ott 8 napig ment az ivászat, mostmár így visszagondolva nagyon gáz, amit csináltam, de akkor abban a társaságban ez volt a természetes. Nálam ez a nagyon nagy bulizós korszak egészen 15 éves koromtól tartott 28-ig.
2012. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még soha. Nem bírok annyit inni, hogy beb@sszak, előbb hánynám ki az egészet. :)
2012. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Max 1-szer, de akkor is úgy hogy mondjuk nagy meleg van... (ne botladozást képzelj el, inkább csak homályosan látok, ennyi). Gusztustalan ha valaki részeg, hát még ha egy lány.. 23 N
2012. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nincs így beállítva,hogy hányszor egy évben.

Eddig full taccsra(nem tudtam menni,összevissza hánytam) kétszer tettem magam,1 év telt el a kettő között, de kb 5 komolyabb homályoslátásos,kóválygós ivászat volt,amikor még tudtam menni,meg tudtam magamról,de már nem voltam igazán képben.

Szóval az alkoholizálós 5 évem alatt 7 ilyen durvább alkalom akadt.


20/L

2012. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam rendszeresen. Egyszer volt, hogy egy hétig buliztunk, na arról úgy a harmadik naptól kezdve csak néhány homályos képem van. De ennek 4 éve, sem előtte, sem utána nem volt ilyen. 23N
2012. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
De szép sztorik. És még az amfetaminnal bulizókat szólják le, holott az nem okoz ilyen ocsmány mellékhatásokat.
2012. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0 alkalommal.
2012. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0 alkalommal ugyan lánynak már nem mondanám magamat mert 36 évesa vagyok :)
2012. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

16x

kort

2012. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!