Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vicces részeges sztorik? :D

Vicces részeges sztorik? :D

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hosszu hetvegen a haverom delelott mar jol bepiallt es elaludt, a csajok meg kifestettek. Mikor felebredt momdtam jojjon velem a boltba mert estere kell meg sor. Elindultunk en utkozben visszafordultam momdvan ott maradt a telom es majd utana megyek.

:)

2014. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Kettő is van :)


Az első 2002-ben történt meg, amikor az osztállyal sítáborban voltunk Slotákiában: az emeleten alvó fiúk beittak, és először csak énekeltek, később aztán a folyosón folytatták. Na a folyosón voltak ilyen ülő-puffok, azokat felragadták és az erkélyről kihajították őket a hóra :DDD


A másik 2 éve esett meg, amikor a haverokkal lent voltunk táborozni a tóparton (Zsole, Müpü, Letöltögetős Tomi és még páran). Na, mikor alaposan becsiccsentettek, egyiküknek eszébe jutott, milyen fantörpikus ötlet lenne kiállni a tó partjára és üvöltözni kórusban. Az elgondolást tett követte, felálltak egymás mellé, és szinkronban, mint a vadállatok az erdőben, elkezdték hogy "WÁÁÁÁÁ! WÁÁÁÁÁ!". Na ez így ment jópár percig, aztán a mögöttünk lévő házakból kiordibált valami csávó, hogy "Mit ordítozol, félsz egyedül!?" :D

2014. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4%
Van rengeteg...
2014. máj. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Férfi vagyok. Nemrég volt egy buli amire emlékszek, hogy milyen részeg voltam. Külföldön élek.

Ha valamit furcsának találsz akkor ezt nézd meg: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-e..


Össze-vissza dülöngéltem, alig tudtam járni. Magassarkúban voltam, nagyon sokat estem. Többször beleestem az árokba is. Volt egy nagyobb kuka, amibe (nem tom miért) úgy gondoltam, hogy belemegyek. Na ez sikerült, viszont a kijutás nem. Gondoltam, hogy oké itt töltöm az éjszakát majd másnap hazamegyek. Ez oké is volt, addig amíg nem hánytam egy nagyot. Tiszta hányás lettem. Úgyhogy másnap büdösen és hányásosan hazaértem. Persze még azért egy kicsit dülöngélve mentem, de azért az már nem volt annyira vészes, leszámítva, hogy magassarkúban voltam.

Na igen ennyi lenne az én történetem. Azután már nem járok buliba magassarkúban. Persze ezután többször is voltam részeg, de ott általában hazaertem.

2018. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!