Részeg sztorik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
nem emlékszem..
2011. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezaz..Aki emlékszik az nem is volt igazán részeg, inkább spicces :DD Kivéve ha elmesélték neki másnap a sztorit x)
2011. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jogos:D
2011. júl. 30. 15:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt rengeteg részeg sztori van
2011. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát... :D Nem sokra emlékszem, csak mesélésekből, ha írós kedvem van, majd visszanézek ide :D
2011. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
82%
Akkor majd én mesélek>< Zártkörű buliban voltunk barátnőmmel.>< volt egy csomo pia.. hát kitud annak ellenálni.. ilyen 9fele már halál részegek voltunk.. igaz h én csak az utca végén lakok. de szerencsénk volt még azis hogy pont a tóba nem estünk bele.. kb 50x elburultunk mire odaértünk hozzám.. ott szószerint a földön fekvéshez is kapaszkodnunk kellet.. anyámtól kértünk cigit. meg fözött nekünk kávét.. és utána az öcsém visszakisért mindenket a buliba>< csináltam gyorsan 3 fröccsöt. gyrosan lehuztunk.. aztmondták h fogjunk meg néhány üveg bort aztán menjünk el.. szval szószerint kidobtak... lementünk a helyi diszkóba meg nem is emlékszem minden részletre nagyon sokat kiabáltam és 5 percenként megálltunk pisilni.. sokszor elhagytuk egymást... egyszer amikor mentem vissza az eggyik kocsmához.. nem találtam bnőm.>< de elfogyott a cigim és a pénnzt is elhagytam.. utána barátnőm 3 csákóval jött vissza. elvileg egy árokban találták meg.. aztán néhány ilyen kovájgás után reggel ilyen 4óra fele visszamentünk az eredeti buliba. ott már mindenki aludt átmásztunk a kerítésen és mi is lefeküdtünk aludni.. ilyen 5fele megint elmentünk.xD akkora már nem voltunk olyan részegek.. kiderült h barátnőmnek eltűnnt az eggyik pár cipője. a telefonja mega pénz és cigink sem volt.xDXD szval elindultunk megkeresni.. találtunk 500 Ft-t de abból meg nem jött ki egy cigi és tüzünk sem volt.. utána elhagytuk egymást.. és hazamentem.xD tiszta retkes volt a lábam és a pólomon is nagy sárga folt volt elől.. mindtha valaki lepisált volna vagy nemtudom.xD hazamentem. megfürödtem. lefeküdtem aludni.xD még jó hogy nekem itthon kiesett a zsebemből a telefon és anyám elrakta.xDXD szval ilyen 6kor lefeküdtem. 9kor felkeltett anyám. hogy ofőm hív. felvettem>< bnőm eltünt.xD hát oké. akkor kb másféll óra alvás után másnaposan felöltöztem és biciklivel elindultam megkeresni.>< mire az utca végére értem hivott ofőm h megtalálta az annyaXDXD ja mert a buszbérletét is elhagyta.XD és még olyanok vannak h veszekednek azon srácok h melyikük melyikünket dugta meg.. nem emlékszem kikkel smároltam. xD és néhány szomszéd látta ahogy elöttünk bnőmmel az árokba smárolunk..xD és öcsém is azt állitja>< ugyhogy inkább nem beszélünk erről><..
2011. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
xd
2011. aug. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12:36 te fiú vagy vagy lány? és hány éves? Csak kiváncsiság :D
2011. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
96%
Egy jól megérdemelt buliról a munkatársakkal az utolsó emlékem,hogy az egyik lehányja a falat.Ezt követően hazateleportáltam.. Másnap a barátomat találtam magam mellett,aki elmesélte,hogy iszonyatosan berúgtam,a wc-t ölelve felhívtam,hogy: "Gyere értem,hányok".Lefele menet közöltem a barátnőmmel,hogy ne menjünk lifttel,mert hányni fogok.Beraktak az autóba, a házunk előtt megkértem,hogy "Miért hozzátok jöttünk?" A lépcsőn felfelé szentül állítottam,hogy nekem támadt a korlát. A lakásban lepisszegtem a gardrób szekrényt,hogy ne ébressze fel anyáékat,mire anyám kijött,hogy mi ez a lárma. Őt is lepisszegtem,hogy ne ébressze fel anyáékat.Megkérdeztem,hogy iszunk-e még egy tequilát..A barátom nagy nehezen levette rólam a ruhákat és az ágy mellé tett egy lavórt a biztonság kedvéért.Mondanom sem kell..2perc múlva már nem volt üres.
2011. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
98%
buli közben Judit eltűnik, egy idő után elkezdjük keresni a kertben, pár perc után kimászik a tujából Judit "ti süketek nem halljátok, hogy bólogattam??"
2011. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!