Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Minden reggel egy kis tömény?

Minden reggel egy kis tömény?

Figyelt kérdés
Szerintetek az baj, ha valaki reggelenként megiszik egy kis töményet, hogy jókedvűen induljon a napja? Olyan, mint másnak a Jó reggelt, délig tartó lendület, tudjátok.

2015. jan. 3. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baj. Főleg ha vezet.
2015. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Reggel konyak, este konyak, ettöl leszünk mozgékonyak!
2015. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát fogd a gyomrodra. :D Egy kis tömény jó a gyomor problémákra. Én ha reggel iszok akkor azért.(Nagyon ritkán) Bár a jókedv is jól jön néha szóval lehet, hogy kipróbálom. De nem rég kelltem, iszok is egy körtét (bár én szigorúan a gyomromra). :D Azért elég elrettentő tud lenni, ha valaki minden reggel egy felessel kezd, még akkor is ha jó kis házi alapanyag nem a kőműves actimel a boltban. :D De ha kérdőre vonnak fogd a gyomrodra, tudod az emésztés. :D F22
2015. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Nézőpont kérdése, hogy baj e, mindenesetre alkoholizmus.
2015. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Szigorúan csak ha vezetsz!


Látok versenyzőket, akik így kezdték. Reggel 6 kor ott állnak remegő kézzel a boltban a tüskéjükért, és háborognak, h. csak 22% os...

2015. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Mennyi alkoholista van :O
2015. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért fogják rá rögtön az emberre, hogy alkoholista, ha kedélyjavítónak iszik egy két kortyot. Én ritkán rúgok be, nem vagyok alkesz.
2015. jan. 3. 14:41
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, én 22 évesen is tudom, hogy nem az számít alkoholizmusnak, hogy ha berugsz hanem a rendszeresség. :D Okoska. Ha minden nap csak egy korty sört iszol és az életed részévé vált, mert rendszeres az már alkoholizmus. :D Bár személy szerint én sem tartom annak. Apám is szokott néha iszogatni, én nem tartom alkesznak. Ameddig jól esik neki addig igya csak, dolgozik, megérdemli. :D
2015. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én inkább rendszeresen iszok keveset, mint ritkábban a sárgaföldig.
2015. jan. 3. 14:49
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha tényleg csak mértékkel iszol, és nem vezetsz, nem baj.
2015. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!