Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Minden reggel egy kis tömény?

Minden reggel egy kis tömény?

Figyelt kérdés
Szerintetek az baj, ha valaki reggelenként megiszik egy kis töményet, hogy jókedvűen induljon a napja? Olyan, mint másnak a Jó reggelt, délig tartó lendület, tudjátok.

2015. jan. 3. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Rendkívül kiábrándító lenne, ha megtudnád a páromról, hogy minden reggel iszik.
2015. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért iszol, hogy meg legyen aznapra a hangulatod,elinduljon a napod, az már alkohol függőség.

Ha hetente egyszer-kétszer BÁRMENNYIT iszol,leereszted a gőzt, az nem függőség.Ezt nem én találtam ki, orvos mondta.

2015. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
1-2 kortytól nem lesz jobb kedved...
2015. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Phoney ***** válasza:
100%
Ha napi egy felesen belül maradsz, akkor nevezhetik bárminek, nincs egészségügyi veszélye. Viszont heti 1-2 napot nem ártana kihagyni mentálhigiénés okokból.
2015. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hmm... valahonnan ismerős a neved, szerintem válaszoltál már valamelyik kérdésemre...
2015. jan. 3. 18:36
 16/20 anonim ***** válasza:

Miért mondják valakire, hogy alkoholista?

Az alkoholista az, aki ugyan annyit iszik, mint mi, csak unszimpatikus.

Persze ez csak vicc, de sokan így gondolkodnak.

2015. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én csak hétvégeken tehetem ezt meg mivel a hét többi napján mindig vezetek.De szombat, vasárnap reggel tényleg jólesik.Én pálinkát szoktam inni ilyenkor(házit)
2015. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Aki naponta iszik 1 felest, mert csak úgy bírja ki a napot, az sokkal súlyosabb alkoholista, mint aki hetente-kéthetente egyszer a sárga földig issza magát. Nézzetek be akármelyik kocsmába, ami reggel nyit, hogy milyen emberek várják ott a "csak egy felest", meg a "csak egy kisfröccsöt".
2015. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én nem járok kocsmába, de akkor egyik reggel majd benézek.
2015. jan. 4. 21:39
 20/20 anonim ***** válasza:

Helyesen írta itt egy válaszoló: ha napi rendszerességgel iszik valaki és felzaklatja hogy kimarad az már gond. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor is tarts hetente 1-2 nap szünetet, mert ha nagyon hozzászoksz az komoly bajokhoz vezethet.


Szerintem nem normális, ha attól indul neked vidámabban egy nap hogy iszol egy felest.

2015. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!