Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valaki el tudná nekem mondani...

Valaki el tudná nekem mondani az úgy arany ászokos nyereményjáték pontos szabályait?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy 500000 nyerő sör van, meg hogy melyik termékekkel lehet nyerni, de ha a linkre kattintok ami a pontos szabályzatot tartalmazza azt írja hogy hibás oldal. Elsősorban azt szeretném tudni hogy ez az 500000 darab ez kb. milyen gyakoriságot takar kb. minden 4. vagy 5. nyer? És milyen boltokba lehet visszaváltani a nyerő fület/kupakot?

2015. máj. 12. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavalyi játék, 2014. július 31-ig tartott.
2015. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy tavaly volt, de van idén is. Találtam róla valamit a neten, de a visszaváltó helyeket pl. nem.
2015. máj. 13. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!