Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fesztiválra piacsempészés?...

Fesztiválra piacsempészés? Ötletek, vicces sztorik?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ásványvízes üvegbe vodkát vittem be. Vicces sztorik kérdést viszont nem igazán értem.
2015. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
2015. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
1. AZt nehezen :D
2015. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
72%
Nem is értem ezt a fesztiválos dolgot. Milyen jogon tiltják meg hogy bármit magammal vigyek? Normális áron kellene adni a dolgokat, talán a többletfogyasztásból ugyanannyi haszon jönne. Csak a túlárazott szarjaikat akarják erőszakkal rátukmálni az emberre.
2015. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Mi anno nem fesztiválra, hanem diszkóba csempésztünk be vodka narancsot 3 fél literes üvegben, meg egy nagy kólás üvegben. Azt csináltuk, hogy belepakoltuk a táskánkba, amit beadtunk a ruhatárba és ha megszomjaztunk, mindig elkértük a táskánkat. ingyen buli:) Amúgy egy frointunk nem volt, szegények voltunk, mint a templom egere.
2015. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
# 4 Milyen jogon? Hát mondjuk olyan jogon hogy ők szervezik a rendezvényt ezért ők diktálják a feltételeket. Gondolom ha te szerveznél egy ilyet vagy kocsmád lenne akkor téged nem zavarna ha mindenki a Tesco-ból venné a piát.
2015. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
86%

Igen a rendezvényt szervezik, amiért meg is kapják a borsos belépőárakat. Ja, ha meg ésszel nem megy a piakereskedés akkor megoldják erővel.


off:

Ezt megtehetné egy kemping is vagy egy vitorláskikötő, hogy nem vihetsz kaját, hanem köteles vagy náluk venni. Más kérdés hogy hamar kiürülne szerintem, hacsak nem kartellben összefog az összes létező, és egységesen vezetik be.

2015. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha a társaság legvékonyabb tagja felvesz egy bőgatyát, és a társaság többi tagja celluxxal, a combjához rögzít egy (vagy több) műanyag üvegben valami töményet. Előtte kicsit gyakorolni kell a járást, de így került be 1,5 whiskey egyszer a Szigetre :D
2015. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A faszbukon láttam egy ötletet; a csaj lófarkába volt bekötve a piás üveg.
2015. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Én egy discoba vittem be piát ( a barátnőm táskájában egy 0.5-ös kisüveges jagermaister). Mivel pont nagyvécére kellett mennem, ezért bevittem a piát a wc-be és sz*rás közben ittam meg.
2015. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!