Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha józanul csak azt várom,...

Ha józanul csak azt várom, hogy mikor ihatok már, akkor alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 10:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Nem. Ne halgass rájuk. Tudom h a zöbbség szava csábító de ez nem így van. Pl várja valaki a pénteket de a ttól még nem péntekmániás. Vagy ha valaki már várja a szexet attól még nem biztos hogy dugásmániás.
2017. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én voltam alkoholista. Alig vártam a szabadnapot. Meló utolsó napján azt számoltam hányszor tudok berúgni mire újra munkába kell álni kitisztulva. Aludni este csak úgy tudtam ha elkezdtem inni hogy legalább másfél két liter házi bort megittam. Mellé egy két pálesz. Lehetőleg igyekeztem teljes ko-ra inni magam mindíg.
2017. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sajnos igan!!:( csinálj v mit mert rosszabb lesz.
2017. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Most megpróbálok szimplán csak nem inni. Egy hónapja tartott az ivászat. Vajon sikerül letebben segítség nélkül?
2017. febr. 25. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!