Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nincs a Mc'Donalds-nál...

Miért nincs a Mc'Donalds-nál étel házhoz szállítás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam már. Jól jönne néha, mikor megkívánok ezt-azt és nincs kedvem elvánszorogni a fél órára lévő mekibe... :S :D ^^
2010. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:D Mert nincs sok értelme, és gondolj bele,.. gyorsétterem bene van étterem neked kell odamenni enni
2010. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
javítok: benne szóval nincs értelme bár én isz szeretném de akkor ahhoz többazáz futár kellene hogy mindenhova kivihessék a kajákat..
2010. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nembaj legalább nemlenne nagy a munkanélküliség:D
2010. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a napokba gondoltam rá hogy rendelni kéne valamit, de 2 helyről szoktam egy gyrosos és egy pizzás helyről. de hogy mekiből miért nem lehet, pedig jól jött volna az is. még a kereset is nőne
2010. júl. 15. 00:03
 6/10 anonim válasza:
100%
Azért kedves barátaim hogy az elhízott Mc'donalds mániás cukorbeteg gyomorgyűrűs 1 gyerekes zsiroshajú otthonülő cupák emberek legalább annyit mozogjanak amig odamennek a kajáért ;)
2010. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van, csak ahhoz mennyiséget kell rendelni..


PL :


30 big mac menü, és előre le kell menni kifizetni, vagy dumálni a góréval aztán meghagyni a címet hogy hova vigyék..

2010. júl. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne sok értelme...

Ezek könnyen és gyorsan elkészíthető ételek. Kb. félóra elég, a krumpli sütéshez, meg mellé valami mirelit.

Sokkal olcsóbb, mint a meki, talán egészségesebb is és ez legalább biztos nem landolt 2x a padlón mielőtt elfogyasztanád..

2010. júl. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szemetet elszállítani szokták a házaktól!
2011. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy vannak olyan emberek akik nem szeretik a mekit nem szar!!! ÉS én pl még nem híztam egy kilót sem tőle és nem haltam meg, az meg már nem izgat, hogy ki nyúlt hozzá meg ilyenek mert nem gondolok rá mivel az íze finom a többit meg leszarom!!! :)
2011. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!