Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szereti a...

Van itt olyan aki szereti a Vanilla Kólát?

Figyelt kérdés

Én bevallom, jobban szeretem mint a sima kólát 😅


Állítólag nem nagyon árulják sok helyen, mert nagyon sok ember nem szereti. De én imádom



#kóla #Vanilla #Coca-Cola #Vanilla Cola
2022. máj. 6. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi üzletünkben van, de nem sokan veszik. Nagyon nem érezni rajta a vanília ízét.
2022. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont a héten kóstoltam meg egymás után a fahéjas, a vaníliás, valamint a citromos zéró kólát. Nekem is az volt a benyomásom, hogy az első kettőnél nem igazán érezni az ízt, vagy csak nagyon minimálisan. Pláne az elején, amikor még szénsavas, elnyomja teljesen. A citromos egy fokkal jobb volt, azon valóban érezni a citromot. Mondjuk az az egyetlen, amiben van legalább citromlé is, a többiben semmilyen valódi fűszer nincs, csak mesterséges aromák.
2022. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ízlik.Fahéjasat ki fogom próbálni bár nem vagyok rendszeres cola fogyasztó de néha megkívánom.Ami még finom az a meggyes coca-cola.
2022. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Fahéjas is finom (szerintem)
2022. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én régen szerettem nagyon, aztán ahogy újra előkerült már nagyon nem olyan :S
2022. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 L.. István ***** válasza:
100%
Nemrég vettem véletlenül, hát nem ittam meg. A vanília legyen csak fagyi meg puding.
2022. máj. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem. De csak a rendes cukros vaníliás kólát. A zero, light...stb, nem annyira jók.
2022. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dzsoki ***** válasza:
100%
Igen,például,az öcsém. Szerintem meg a kóla,az kóla,a sör meg sör legyen! Mindenféle gyümölcsaroma hozzáadása nélkül. Tudomásul veszem,hogy amennyiben,nem tudnák eladni,akkor nem gyártanák.
2022. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
minden kólát szeretek, szóval én igen.
2022. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!