Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen zöld teát vagy tea...

Milyen zöld teát vagy tea márkát vásároljak?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a teákat és a tea márkákat sem. Nem tudom, hogy itthon (Magyarországon) milyen márkát érdemes venni, vagy hol tudnék vásárolni jó minőségű zöld teát. Interneten keresgéltem oldalakat, amelyek kifejezetten teák irányába "szakosodnak", de a rendelés kissé bonyolult ügy nálam. Esetleg tudtok mondani tea márkákat, vagy "tea boltokat" Győr és annak környékén?

2023. jan. 29. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A zöld teánál nem a márka a lényeg, a növény az ugyanaz. Hanem hogy jó minőségű, szálas tea legyen, ne valami söpredék filteres hulladék. Akár noname kategória is lehet kiváló minőségű!

Tea boltot nem tudok, ilyen célra nem is biztos, hogy kell, de Herbária mindenhol van az országban.

Vagy DM, Rossmann, ahol szintén árulják a Herbáriás zöld teát.

2023. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dilmah-ban is van szálas tea és kapható a Tesco-Sparban.
2023. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített.
2023. jan. 30. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Győrben érdemes teaházakat, teázókat fel keresni. Ott finom teák vannak és lehet tőlük teafüveket is venni.


Mandala teaház: [link]


Astro teaház: [link]


Demmers teaház: [link]


Betettem neked a honlapokat, ott tudsz nézelődni a választékokból. :)

2023. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Tiszteletem !


Nem vagyok nagy tea szakértő.. sőt.. Ittam már viszonylag sokfajta teát,de nem merültem bele a részleteikben. Viszont nekem a Basilur márka nagyon bejött. Főként a Basilur fekete teákat iszom, de ittam már belőle zöldet is. AKik értenek hozzá lehet azt mondják, hogy gagyi vagy bármi... Lehet, DE nekem a kedvencem.

2023. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!