Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kinek mennyibe kerül a kaja 1...

Kinek mennyibe kerül a kaja 1 napra?

Figyelt kérdés
És hányan vagytok?
2023. jún. 23. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ebédre menüt eszek, 2500- 3000 Ft.

Reggelire, vacsorára mikor mit, ami éppen otthon van.

Mondjuk akkor összesen napi 4-5 ezer a kajám 1 személyre.

2023. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyedül vagyok már sajnos pár hete. Én is készen veszem a kifőzdében kb 3 rongy. Az egész napi kb 5, nagyjából ugyanaz, mint felettem írták. Ha az italt is belevenném, akkor már 15 sajnos.
2023. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kitana. ***** válasza:
77%

Nem sokba, ma eddig ettem két szelet kenyeret. Lencsefőzeléket csinálok lassan, a konzerv lencse kb 5-600 ft lehetett, tejföl hozzá kb 400 ft, van két db maradék virslim, azt belerakom lehet, ennyi.

Ezen kívül amit fogyasztottam még ma, az két dobozos kávé, összesen 700 ft, egy jegestea 300 kb, szóval összesen a mai fogyasztásom 2000 ft. Az ilyen minimális összegeket mint a kenyerek nem számoltam, meg a reggeli kávémat sem számolom bele, mennyi egy rizstej két decije meg egy db kapszula. A virslit se tudom már mennyi volt, de ezek összesen max +500 ft lehet.


Persze nyilván nem minden nap ezt eszem, néha veszek drágább dolgokat, de alapvetően nem eszem sokat, az dobja meg, ha veszek néha nasit vagy nincs kedvem főzni és rendelek, akkor drágább.

2023. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem napipénzt számolok, hanem hetit.

Már több mint fél éve nem rendelgetek - nekem a rendelt kaja egyre kevesebb és egyre drágább volt - hanem minden másnap főzök, így heti 15-18-ból bőségesen kijövök, gyümölccsel együtt.

Tavaly vettem egy fagyigépet, most is van vagy 5-6 doboz különböző fagyim a fagyasztóban.

(1 fő)

2023. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Általában havi 50 ezerből kijövök, bár én vega vagyok, meg alacsony lány, otthonülős melóval, szóval nem mondom, hogy ezzel nem halna éhen egy birkózó :D

Sokszor eszem zabkását, smoothiet, van, hogy 2 db tojás a vacsim, vagy egy nagy joghurt ebédre, spenótfőzelék, borsóleves, szóval igyekszem olcsó dolgokat enni, de azért az egészségem is fontos.

2023. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy fore kb 3000-3500 ft a 4 etkezes.

Mindent magamnak fozok, kenyeret magamnak sutom

2023. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

reggeli:

Starbucks Coffe to go: 1250 ft

Delelott:

alma: 145 Ft

Kornspitz: 250 Ft

Tepertos Pogacsa: 250 Ft

Delutan:

Cola Zero: 350 Ft

Este:

Thai Curry + sushi a kedvenc ettermemben: 8500 Ft

plus ital: 980 Ft


Dragan elek :(

2023. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

3000-6000/főzés-sütés, viszont az 2-3napi ebédem.


Joghúrt vagy házi almalében utifűmaghéj. Megszívja magát és zselatinos kockákra vágom.


1-2melegszenya.

Általában májkrémes-sajtos.


Érdemes sok mindent elkészíteni, mert jobb és egészségesebb is.


Meg ugye van kertünk. Befőttek, savanyúságok, ivólék, lekvárok, foghagyma portól a fűszerekig.


Adott gyümölcsöket meg leszedjük, ahol csak oda rohadna a kertbe, járdára.

Csak meg kell kérdezni az ottélőkethogy szabad-e.

Mi viszonzásként felajánlunk pár üvegnyi cuccot, ami abból készül.

Főleg idősebbek örülnek neki, mert el is takarítjuk, nem csúszkál a leesett gyümölcsökön és még fogyaszthatja is.


Kenyér is saját. Nem mindegy, hogy 1 kg lisztből csinálok kenyeret vagy boltba megveszem 1000 ft ért.

Tésztakeverőbe bele, hagyni kell megkelni, addig bármit lehet csinálni. Átgyúrni, megint hagyni és mehet sütőbe.

Állítasz telón időzítőt és annyi.


Megjegyzem: városi emberként is megoldható a kert.

dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1500-2000 ft egy napra nagyjából egy főre, de ha sokat mozgunk akkor mondjuk 2500 is lehet. Persze étteremben ennél sokkal többet is el lehetne költeni.

Plusz az áram amíg megcsináljuk a kaját meg az órabér.

dec. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!