Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik azok az ételek amit...

Mik azok az ételek amit semmiféleképpen nem ennél mert egyszerűen számodra szörnyű?

Figyelt kérdés
jan. 29. 20:15
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
82%
Jó sokmindent felsoroltak, amiket én se. Amit hozzá tudnék tenni, az a tojásleves és a kagyló.
jan. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
76%

Amiket nem eszek meg, de megkóstoltam: tüdő, vese, velő, pacal. Bőrrel, csonttal együtt kirántott hús, sült húson bőr. Pálpusztai sajt, de egyébként szeretem az érett sajtokat. Tengeri herkentyűk, kivéve tintahalkarika.

Régebben a csirkecombot sem ettem meg, mert nyálkás, de ma már megeszem, de csak úgy, ha a bőrét le tudom szedni.

jan. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
84%

15


A darás tésztát,nudlit és egyéb ilyesmi étkeket általában valami tartalmas leves után szokás enni.Szerintem mondjuk egy gulyásleves után teljesen jó második fogásnak a darás tészta vagy nudli lekvárral.Nem marad éhen az ember...

jan. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
85%

Rovarok, tengeri herkentyű, pl polip.

Illetve máj meg amiben ez van.

jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 L.. István ***** válasza:
72%
Kocsonya. Értelmezhetetlen a számomra mint étel.
jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
85%
Minden vízi élőlény és belsőség. Van még pár dolog, amit nem szeretek, de ezeket nem bírom megenni, rosszul vagyok az ízüktől.
jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
83%
Sertésköröm,vese,velő pl.
jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
81%

-instagram kaják. amikor a hamburger húst és a bacont két cukorbevonatos fánkba teszik, vagy amikor a shakere még kerül egy szelet torta. ezek fotózni készülnek, az influencer se eszi meg, az egész kuka


-a menzás cukrozást én se szeretem, pedig édesszájú vagyok egyébként. paradicsomnak legyen paradicsom íze, ha túl sok a cukor, azonnal arra gondolok, hogy valamit elbactak, pl leégett, vagy tartósítószer íze volt a konzervnek, és kompenzálni akartak.



-olyan kaják, amik letörik a fogamat vagy kihúzzák a tömést. túl drága a fogászat, meg csak egy fogsorom van, nem kell a karamella



-amikor egy ázsiai étterem azt hiszi ha telerakja a kaját csípõssel, más fûszer már nem kell bele mert úgyse érzed. ugyanaz mint a menzán a cukor, az elsõ gondolatom az, hogy romlott a hús, de így még eladható



-amikor egy étel ok nélkül természetellenes színre van festve. pl extrém eset a kék üdítõk, rántott dolgok amiken a bunda zöld, de meggylevesben is láttam már pink ételfestéket ami befogta a tányért



-az olyan fitnesz-reform-vega kaják, ahol annyira rá vannak feszülve, hogy egészséges legyen, hogy az étel már élvezhetetlen. lehet olyan teljeskiõrlésû kenyeret is sütni, aminek nincs fûrészpor íze. ezeken mindig érezni a szakács öngyûlöletét, sokszor szívem szerint bennék a konyhára és elzavarnám az egész bagázst egy étkezési zavarral foglalkozó pszichológushoz



-juh húsa mert faggyú íze van, túlságosan emlékeztet a trágya, az istálló szagára. igen tudom van kivétel, de párszor belefutottam rossz minõségbe, és már undorít


-a disznóhús nagy részét, mert édeskés. bacont és kínai vagy bbq sertésbordát megeszem, de mást nem

jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
85%
A férjem egyik haverja semmit nem tud főzni, állítólag csak ezt a trutymót, amiben a darált hústól a lekváron meg a zöldbabon át minden van. Ezt egyben megfőzi, majd tepsiben kisüti, a tetejére lisztet szór meg utána sajtot. Botrány a szaga, megkóstolni nem voltam hajlandó. A haverjai és a férjem is azt mondják, hogy isteni, a férjem itthon is csinált magának, de nem ette meg végül, mert nem lett olyan, mint az eredeti. Na én ezt a cuccot sosem próbálnám ki.
jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
81%
Gyümölcsök🫤 egyedül az alma meg a banán. Hiába probálom egyszerűen nem tudom megenni őket.
jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!