Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik sütés nélküli "darázsf...

Létezik sütés nélküli "darázsfészek" recept?

Figyelt kérdés
És ha igen, hol találom? A válaszokat előre is nagyon köszönöm, fontos lenne, megtudnom.
2011. máj. 1. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
sütés nélküli kelt tészta? kizárt
2011. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nagyobb hipermarketekben időnként kapsz készen. Ott megveheted, és nem kell sütnöd.
2011. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:
63%
Leszeded a padlásról..(vigyázz, csíp!) DD)
2011. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a helyzet az, hogy én egyáltalán nem értek a sütéshez.. csak anyám.. aszondta keresekk neki egy ilyen receptet... mondom jóvan utána nézek.. sütés nélküli kelt tészta na ja xD azé nem találtam.. csak tudjátok, mániája a sütés.. aztán én meg gépnél vagyok sokat.... tőlem kért segítséget h keressek receptet... azért köszi mindenkinek.. a hírt szomorúan fogadta h azt hitte nincs "sütés nélküli kelt tészta" xD
2011. júl. 10. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!