Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütés nélküli tortát szeretnék...

Sütés nélküli tortát szeretnék sütni. Ötlet, recept?

Figyelt kérdés
ebben a melegben nincs kedvem begyújtani a sütőt...
2009. júl. 31. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű,és finom tortát ettem múltkor vendégségben.Nagyon egyszerű,de szerintem annál finomabb.

Megveszed a boltban a tortalapot,megmosod-lecsepegtetett gyümölccsel megszórod(bármilyen lehet,most aztán tudsz válogatni.) a tortalapot,készítesz pudingot(bármilyen lehet) és leöntöd a gyümölcsös tortalapot.Hagyod kihűlni,és amikor jól lehűlt szeletelve tálalod!:)

2009. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a joghurttorta is nagyon finom. Az interneten lehet találni recepteket hozzá.
2009. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
a legelső a gyümölcstortára gondolt az nem pudinggal van hanem zselével
2009. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
78%
Van még egy fajta! A lényeg hogy sokféle (puha) gyümölcsökből összeállítassz gyakorlatilag egy gyümölcssalátát, tehát felvágott gyümölcsök citromlével leöntve, kis mézzel és fahéjjal összekeverve. A piskótalapodat beleteszed egy sütőformába (pl. egyszerű henger alakú) és jöhet rá a gyümölcs majd ráöntessz zselatint.. hűtöd fél órán keresztül és fogyasztható. Elég minimál desszert de egészséges és finom! ;)
2009. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a harmadiknak:

Gratulálok,biztos te voltál helyettem vendégségben ahol ez volt.Arról nem is beszélve,hogy a gondolataimban is jársz-.-" Szánalmas vagy.

A gyümölcstorta amit te írtál olyan,de ilyen is van.A világ legegyszerűbb dolga egy ilyet kitalálni és összedobni.A vendégségbe meggyel volt megszórva és csokipudinggal leöntve rajta pedig színes tortadara:) Nagyon finom volt.

első voltam!

2009. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Túró torta (sütés nélkül)


Hozzávalók: 5 tojás, 1/2 kocka margarin, 2 csomag vaníliás cukor, 30 dgk porcukor, 1/2 kg túró, 3 dl tej, 1 csomag zselatin (Horváth Rozi), gyümölcs felkockázva


Elkészítés: A tojások sárgáját kikeverem a margarinnal, vaníliás cukorral és a porcukorral. Ezután beleteszem a túrót és a feldarabolt gyümölcsöt is.

A tejbe felfőzöm a zselatint, ha már gyöngyözik, leveszem a lángról és amint kihűlt (nem megköt) összekeverem a masszával.

Egy tortasütőt, vagy bármilyen , minimum 4 l-es edényt nejlonnal kibélelek, beleöntöm a keveréket és beteszem a hűtőbe

2009. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a tojásfehérjét hova használod? vagy csak a sárgája kell?
2009. júl. 31. 18:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Törj össze kb 20-25 dk kekszet vagy babapiskótát.Keverd össze kb 10 dk langyos vajjal vagy margarinnal,ha édesen szereted,tehetsz bele egy kis cukrot ( én nem szoktam) gyúrd jól össze.Egy tortatálra tedd rá a tortaforma karimáját,és a masszát nyomkodd bele egyenletesen.Tedd a hűtőbe néhány órahosszára.Ha akarod,akkor ezt az alapot kb.10 pecig alacsony fokozaton meg is sütheted.

Bármilyen gyümölcsöt vagy krémet rakhatsz rá,mint a többi tortaalapra.A gyümölcs alá én sokszor csak mogyorókrémet kenek.

2009. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi múltkor Görög fagyitortát csináltunk.. nagyon finom..

Könnyű kis zselatinos tejszines finomság...

Itt a recept: [link]

2009. aug. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a sárgája. A fehérje megy a másnap reggeli rántottába.
2009. aug. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!