Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha sokat ettem ebédre, és úgy...

Ha sokat ettem ebédre, és úgy érzem tele vagyok, akkor miért csúszik le mégis a nasi?

Figyelt kérdés
2008. márc. 2. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is ez egy jó magyar szokás hogy még akkor is eszünk ha tele vagyunk, másodszor, meg a gyomor nagyon tágulékony.
2008. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a nasik úgy vannak megtervezve, hogy zabáltassák magukat. Egyrészt az írük olyam, hogy a szervezeted igényli a következő falatot, másrészt plussz trükökkel is operálnak. Vannak adalékanyagok, amelyek az éhségérzetet fokozzák (azaz minnél többet eszel belőle annál éhesebb leszel), másrész befolyásolják a nyálképződést. Mindegy, hogy fokozzák, vagy csökkentik a hatás ugyanaz. Ha több a nyálad, akkor egyből raksz még a szádba, ha kevesebb, akkor iszol és utána érzed úgy hogy raknod kell még a szádba.

Konkrétan át vagy verve. Jóétvégyat. :)

2008. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!