Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen torta lenne jó?

Milyen torta lenne jó?

Figyelt kérdés
Anyumnak lassan itt van a 42. szülinapja és szeretnék valamilyen tortát rendelni de nem tudom milyen lenne jó. Csoki tortát nem annyira szereti meg az minden napos. Gyümölcstortára gondoltam csak az túl egyszerű. Ami még eszembe jutott hogy egy olyan tortát rendelni amin rajta van az arca. Csak ott is ki kell választani hogy milyen ízű legyen.
2011. aug. 4. 08:25
1 2
 1/12 anonim válasza:

esterházy? (diós vékony lapok, tejszínes rumos krém, tetején fondan, isteni!)

vaagy dobos? az még se olyan egyszerű csokitorta

vagy csokitorta valamivel feldobva? meggyes krémmel, vagy marcipánnal...

2011. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyik szülinapra én is ilyen arcképes tortát terveztem. Aztán valahol látott és megjegyezte, hogy milyen morbid dolog már. Úgyhogy csak óvatosan vele.


Íz: az oroszkrémhez mit szólsz?

2011. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hát a cukrászdában azért nem olyan hullámos szélű gyümölcstortát csinálnak :D

én már kértem gyümölcsöt, és isteni finom volt, szerintem nyugodtan kérj azt :D

de az oroszkrém is finom, az én kedvencen a rigójancsi, de az meg csokis :D

2011. aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A holland citromtorta pl. nem egyszerű, de annál finomabb és nagyon mutatós (mi az érdi Osváthban szoktuk venni), de tényleg, az eszterházy is nagyon finom és szép is.
2011. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem most az Eszterházy a kedvencem, annak meg olyan szép márványos a máza, hogy fénykép se kell rá.(tudom, nem ez volt a kérdés, de én senki arcképét nem tudnám késsel vagdosni, de legyen mindenkinek a saját elképzelése szerint)
2011. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A dobost szereti csak arra nem férne el 42 száll gyertya :))
2011. aug. 4. 08:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem is kell annyi.Szám alakú gyertya is megteszi.
2011. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Direkt szeretnék annyi mert a szám alakú az olyan kis semmi. Nem annyira érezteti a kort.
2011. aug. 4. 09:32
 9/12 anonim válasza:
mit szólnál a málnás rizstortához? :) Tesómnak szoktunk azt kérni, és csodálatosra meg tudják csinálni! :) Piskóta - riszkrém-réteg - vaniliapuding - málna és zselé. Nem túl édes de nem is savanykás. Szerintem így nyáron pont kellemes :)
2011. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így már főleg nem értem, hogy fog érvényesülni a fénykép a 42 szál gyertya alatt.Egy nőnek főleg a negyedik X után nagyon kellemes, amikor kihangsúlyozzák a korát.
2011. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!