Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, mennyi cukor...

Mit gondolsz, mennyi cukor fér bele egy egészséges étrendbe?

Figyelt kérdés
Légyszíves kort és nemet is írjatok,köszönöm :)
2011. okt. 14. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Kristálycukorból szinte semmi-véleményem szerint semmi. A gyümölcscukor az más tészta, abból egészséges fogyasztani( közvetlenül a gyümölcsfogyasztással bevitt cukorra gondolok), ezentúl szerintem heti 2-5 dkg gyüm.cukortól(fruktóz) sem lesz semmi baja az embernek, emellett fogyaszthat mézet/diab.mézet.


24/L

2011. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ. cukorra is szüksége van a szervezetnek. Ételekbe,teába 1-2 kanál,süteményekbe,amennyit a recept ír.

Nem kell minden reklámnak hinni. Cukorbeteg nem a cukorevéstől lesz valaki.

2011. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: A hülyeségeidet tartsd meg magadnak!
2011. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 doboszoli ***** válasza:
A szénhidrátszegény diéta max.160 gramm CH-t engedélyez naponta. Gondolom a duplája egészséges embernek. Mondjuk ebben benne van a kenyér, tészta, stb. is, nem csak a cukor.
2011. okt. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy egészséges felnőtt szervezetnek napi 30-35 g cukorra van szüksége, de ha kenyeret eszel, akkor ezt már hanyagold, max a reggeli kávédba, teádba tegyél cukrot :)
2011. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mivel a tészta is szénhidrát, és a kenyérben is van liszt (az is tele szénhidráttal) így jóval kevesebbet, mint amennyit eszik az ember. :(
2011. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18:57-es miért írt volna hülyeségeT? :O
2011. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nos,én is úgy gondolkodom mint az első,hogy kristálycukorra nincs szükségünk,azért írtam ki a kérdést hogy lássam mit gondolnak mások. De úgy tűnik itt is lepontozzák,hülyének nézik azt aki máshogy gondolkodik mint a nagy többség :(
2011. okt. 17. 19:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak kinek van pénze a minimum 1200 ft per kiló gyümölcscukorra. Vagy a még drágább nyírfacukorra?
2011. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha nem édesítesz agyon mindent,akkor nem kell sok. Például én 1 nagy üveg mézet kb. 1-1,5 hónap alatt fogyasztok el. Ezt felhasználom kozmetikázásra,teaízesítésre,sütikbe,stb. De még ennyi se kellene ha nem ragaszkodnának a szüleim ahhoz hogy ízesítsem a sulis teámat valamivel.
2011. okt. 17. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!