Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rendeltél már a totalfood...

Rendeltél már a totalfood ételszállítótól?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyire ízlett?
2012. jan. 2. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kollega rendelt. Kóstolni nem kóstoltam, de ő nem volt elragadtatva és elég büdös is volt.
2012. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem izlett : Soha többet nem rendelek semilyen ételszállitól : kivéve PIZZA :


Kinyitottam a dobozt és úgy nézett ki a pörkölt mint amit már valaki kihányt ,és büdös volt. Ki dobtam az egészet,a kukába..

2012. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Óóó:(( Ezek a tapasztalatok nem hangzanak jól. Esetleg van összehasonlítási alapotok? Tehát más ételfutártól rendeltetek már? Máshol is hasonló a minőség, nem tudjátok véletlenül? Akár saját tapasztalat, akár olyan mint az 1. válaszoló írt, hogy csak látta, de nem kóstolta, de ennyi is elég volt. ( na meg érezte:( )
2012. jan. 2. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én nem rendelek, csak saját magam főzött ételt eszem, de a kollégáim szoktak rendelni. Nálunk Anyucika, Interfood és Teletál van. Az Anyucikára mondták, hogy finom és bőséges is, de nem olcsó. Az Interfoodtól sokan rendelnek. Nekem egy kicsit túlteng a köret, a hús kevés, de ehető. Büdös nem szokott lenni. A Teletáltól régebben rendeltek, akkor meg voltak vele elégedve, de mivel ők nem fogadják el a mi étkezési jegyünket, leálltak velük.

2012. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összehasonlítást.

Ezek szerint akkor sikerült kinéznem az egyik leg rosszabbat?:)

2012. jan. 2. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
utólag hozzászólnék, hogy egyik kajájuk romlott volt, és fél órán keresztül sugárba hánytam... ne rendelj onnan. gusztustalan ahogy kinéz, meg az íze is sz*r...
2012. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!