Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a pepito kekszre?

Emlékeztek még a pepito kekszre?

Figyelt kérdés

Ilyesmi csomagolásban lehetett kapni:

[link]


Miért nem árulnak már?



2013. júl. 24. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, emlékszem hát! Nagyon finom volt! Fene se tudja, hogy miért nincs már. Minden jó dolgot, egyszer beszüntetnek, sajna! :( :/
2013. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
csokicsibész:D
2013. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Lehet ,hogy nem keresték már annyira, és akkor nem érte meg gyártani
2013. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érte meg árulni, régen én is vettem ilyet mert nekem is baromira ízlett. De egyszer csak eltűnt. Ezeket kisebb cégek szokták gyártani amik hamar csődbe is mennek sajnos, vagy mást csinálnak, más névvel.
2013. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön egyébként még kapható, én azt hiszem Svédországban láttam a nyáron.
2013. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös voltam, csak hozzátenném hogy egyébként imádtam, bár inkább az emlékek miatt. Alább a sztori ha esetleg érdekel valakit :P


Gimi alatt voltam egy olyan nomád táborban, ahová tilos volt csokit vinni. Pár nap múlva a barátnőimmel már masszív csokihiányunk volt, így titokban kiloztunk a faluba - az elvonási tünetek szemléltetésére: a falu 5 km-re volt és csak gyalog tudtunk menni. Kizárólag egy kocsmát találtunk nyitva, ahol egyféle édességet találtunk: csokis pepito kekszet! Jól feltankoltunk belőle és már az úton elfogyasztottunk fejenként néhány szeletet. Ezek után természetesen életem legjobb csokijának éreztem - bár a civilizációba való "visszatérésem" után már sajnos kevésbé hasonlított a mennyei mannára :P

2013. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
meg amikor játék is volt hozzá <3
2013. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
most a milkába van ilyen szinte teljesen ugyan az. Choco minis a neve:)
2014. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!