Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A napi elso etel legyen sos...

A napi elso etel legyen sos izu, az utolso pedig edes - nalatok is igy van?

Figyelt kérdés
Reggelire nem esik jol az edes iz, mindig sosat kivanok enni, legyen az barmi. Estefele pedig eppen forditva. Masok is igy vannak ezzel ?

2013. okt. 19. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez változó. Télen mindig gyümölcsöt reggeliztem. Ma ecetes zöldség smoothie-t, de egyébként többnyire sóst eszem... Bár mostanában tombol a sütikorszakom, úgyhogy az édes is előfordul, de mégis inkább este, mert korábban könnyebben megállom s meg akarom állni, mert különben könnyen elszalad velem a ló...


A vacsora bármilyen lehet. Ma sós, édes, sós volt a sorrend. Tegnap savanyú káposztával zártam. Nem olyan édesszájú időkben vacsorára is csak sósat eszem.

2013. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat en reggelire épp pudingot ettem, most meg csípős mogyorót csipegetek.... Mikor mi esik jol :)
2013. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ha reggel bármi édeset eszem, egész nap rosszul érzem magam. Ez annyira így van, hogy még a kávéba sem tehetek reggel semiféle édes dolgot (cukor, édesítö). A reggeli csak sós jellegü lehet: szendvicsféle.


Igaz, hogy az édeset (kimondottan édességet) máskor sem szeretem, de gyümölccsel nincsa bajom.

2013. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neeem, pont fordítva. Reggel semmi sósat nem bírok megenni, csak a nagyon édes dolgokat, de amúgy meg utálom az édeset, úgyhogy a nap további részében messze elkerülök minden édeset. Egyébként a legtöbb ismerősöm így van vele. Mármint nem mindegyik utálja az édeset, de édességet/péksütit esznek reggel és a nap további részében meg sós ételeket.
2013. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. En reggel edeset kivanok es este is:) es azt is eszem. De napkozben semmit sem eszek,nem vagyok ehes. Van,hogy elvagyok egesz nap egy kakaos csigaval reggel es este pl egy szelet suti. Hat ez van:)
2013. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Reggelire előszerettel eszem joghurtot, gyümölcsöt, műzlit, de a legutóbb pl. elmentünk itthonról és fagyikelyhet reggeliztünk! :) Szóval inkább legyen hideg, és gyakrabban édes, mint sós. Reggel olyan pici a gyomrom, hogy egy szendvics nem fér bele :)


Este szívesebben eszem sós és meleg/főtt dolgokat, pl. rántotta, tükörtojás, melegszendvics, stb., de sokszor rendes főtt ételt is pl. krumplifőzelék.

2013. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!