Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étel az a hamlett?

Milyen étel az a hamlett?

Figyelt kérdés
Nem az omlettre gondoltam, itt olvastam erről a gyakorin.
2010. jan. 17. 21:23
 1/8 anonim válasza:
100%
Puffasztott rizs vagy búzaszelet. 1 csomagban 10 szelet. Lehet natúran, sósan, köményesen kapni. Kevés kalória és egészséges, és én még szeretem is:) Habár a családban csak nyúlkajának hívják a többiek:D
2010. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Puffasztott búza- vagy rizsszelet, kenyér helyett. Általában 10 szelet van egy csomagban, ami kb 100- 150 ft- ba kerül. Reggelire 5-öt szoktam megenni, annyi kell, hogy érjen valamit. Én hungarocellnek hívom :) amúgy ehető...
2010. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Kora 17. századi!
2010. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem borzalmas íze van én is hungarocellnek hívom, egyszer egy hülye osztálytársam "elszívta" fogadásból, hogy az milyen büdös, ha ég, így ha én hamlett-et látok mindig ez jut róla eszembe :D:D
2010. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
magában én se szeretem, de májkrémmel, szendvicskrémmel, pástétomokkal már egészen finom:) kényszerből fanyarodtunk rá egy barátnőmmel, gondoltuk rákenünk valamit, hogy legalább feldobjuk kicsit, nem bántuk meg.
2010. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mi ezt simán puffasztott rizsként vagy búzaként nevezzük, nem ismertem ezt az elnevezést :)
2010. jan. 18. 06:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen elnevezésű szelet, és eléggé rajtamaradt az összesen a név. :)
2010. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy már lekéstem a válaszadásról, de én nagyon szeretem, lehet búzából vagy rizsből, komoly, egy csomaggal meg tudok belőle enni egyszerre...családom is nagyon szereti...bnőm meg pufirizsának hívja XD
2011. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!