Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki hányszor kapott Kinder tojást?

Ki hányszor kapott Kinder tojást?

Figyelt kérdés

Mi volt benne?

A figurák közül miből volt több?

Melyik fajta volt(az a nagyon régi tán 89-95 generáció

vagy az új fajta csomagolás vagy az ilyen mostani mese szereplős) ezekre gondolok a kérdésemben!

Hány évesek a klasszikusok(felnőttek)



2014. dec. 29. 22:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nulla alkalommal kaptam, egy alkalommal vásároltam.
2014. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Megszámolni se tudom, h hányszor kaptam. A legtöbb figurás volt és micimackó témában, de azt gyűjtöttem is annak idején. :)
2014. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer, leginkább óvodás korunkban kaptunk a húgommal, elég szép gyűjteményünk volt/van/. Anyukámnak szuper érzéke volt, hogy a figurásakat válassza ki, szóval fele-fele arányban voltak figuráink meg egyéb kacatjaink. Én 94-től 97-ig voltam ovis, ebből az időszakból származik a legtöbb, persze utána is kaptunk. Emlékszem (bár nem tudom melyik évben volt), hogy a sárga tojásokat a fáraós macskás sorozatnál váltották fel a zöld tojások. Már akkor tudtuk, hogy macskás figura van benne, amikor nem sárga volt belül a tojás, hanem zöld :) Krokodil, oroszlán, víziló, pingvin, elefánt, macska, nyúl, béka, űrlények, szellemek, cápák, dínók, ezekből szinte az egész sorozat megvolt, de volt 1-2 zsiráfunk meg denevérünk is talán.
2014. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus fajtából sokat kaptunk, több, mint száz van összegyűjtve valahol. Amiből több volt: víziló, béka, krokodil, oroszlán, foszforeszkáló szellem.


Az újabbak közül is van pár darab, de nem sok ( közben felnőttünk :) ).

Figurásat (valami Disney) csak egyszer vettünk kíváncsiságból.

2014. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban több százat kaptam, persze nem egyszerre. Volt olyan, hogy karácsonyra kaptam 10-et is. Akkoriban gyűjtöttem a régi klasszikus sorozat figuráit, ezért minden ünnepi alkalomra kaptam tojásokat meg néha hétköznapokon is csak úgy. Már nincsenek meg sajnos a figurák, évekkel ezelőtt kidobtam őket, de emlékszem még milyen sorozatok voltak a '90-es évek elején: krokodilos, vízilovas, oroszlános, pingvines stb. :) Egyszer még egy kiállításon is jártam, ahol olyan különleges és ritka Kinder figurák voltak kiállítva a vitrinekben, amiket akkoriban csak a külföldi Kinder tojásokban lehetett megtalálni, az itthoniakban nem.
2014. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
ügye most csak viccelsz 5-ös? te megvesztél! hisz ez egy ŐRÖK dolog! vitet volna el a bolha piacra, vagy vittet volna fel a padlásra! a bolha piacon 500Ft kereshettél volna 10db-ért.
2014. dec. 30. 12:21
 7/29 A kérdező kommentje:

Én is így karácsonykor meg húsvétra kaptam mindig. aztán szépen sok felgyülemlett egy dobozba.

a szüleimtől 6 panda maci is volt a dobozba

az ilyen össze rakos kindereket nem szeretem annyira.

a mostani kindereket nem akarom le szólni amiket néha kapok

de nem jönnek be amik benne vannak. de a hagyományos csoki íz minidig ugyan az

a hagyomány kedvért azért mi is össze rakjuk a kindert

Nekem is megvoltak a klasszikusok.

krokodil oroszlán víziló pingvin béka delfin dinó elefánt nyuszi macska űrlény szellem zsiráf denevér

az kék kalóz csirke róka ősember vakond

2014. dec. 30. 12:36
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Hát igen a mostani dbok valóban eléggé gyengék, de az íz az ugyanaz. :) Én már 36 éves vagyok, de azért még mindig szívesen veszek belőle magamnak is, független attól, hogy gyengébbek a benne található meglepik. :) Már néztek rám emiatt mások furán, de én lecarom, miért muszáj mindenből kinőnie az embernek?! :)
2014. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
ha valaki vissza akar menni az időbe: [link]
2015. jan. 7. 15:28
 10/29 anonim válasza:
100%
#9 ÓÓÓÓ de jó, vissza akarok menni pár évet. :)
2015. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!