Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki hányszor kapott Kinder tojást?

Ki hányszor kapott Kinder tojást?

Figyelt kérdés

Mi volt benne?

A figurák közül miből volt több?

Melyik fajta volt(az a nagyon régi tán 89-95 generáció

vagy az új fajta csomagolás vagy az ilyen mostani mese szereplős) ezekre gondolok a kérdésemben!

Hány évesek a klasszikusok(felnőttek)



2014. dec. 29. 22:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
minimum 500-szor kaptam gyerekkoromban
2015. júl. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos sosem kaptam. Nem volt pénzünk ilyesmire, és minden rokonomtól inkább csak kinőtt ruhákat kaptam.
2015. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%
2015. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
12%
Akór mégg ocso votl eslehet et kap ní bótba dema mrá csak ez a gazdag urak kivalcsaga urakr m bocsabatt a szoerr ien draga montam mult korr miez dik arany menyi montam oan 30-500 enszerimte delehet tevedek nemtúd omm naon finom az bisztos finom igen de akór mink szók túnk veni katica tejbe vono masza az s csoki de olcsob sokal
2016. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

36 vagyok, kb 92 környékén rengeteget kaptunk a húgommal. Egy csomóban volt rózsaszín párduc, amit össze kellett rakni és matricázni.

[link]

Figurákból víziló meg talán oroszlán volt. Azok elég ritkák voltak. Keszthelyen van egy játékmúzeum, ott elég nagy gyűjtemény van Kinder figurákból, amúgy is zseniális hely nosztalgiázásra.

2016. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kicsi voltam ('89-ben születtem), hetente többet is, ha boltba mentünk, egyet mindig kaptam (visszagondolva, lehet rajtunk gazdagodott meg a cég :D), ünnepekre is mindig ezt kértem. Csak a játék érdekelt, a csoki nem, azt mindig a papa ette meg. :D

Unokatesóimmal, osztálytársakkal cserélgettük a figurákat.


Annyira aranyos figurák voltak: az oroszlános, pingvines, vízilovas, krokis.... imádtam mindet. <3


Pont a múlt héten pakoltunk a szüleimnél, és megtaláltuk őket dobozokban, mutattam is a gyerekeimnek. Nem hazudok neked, de legalább 3-4000 darab biztos volt a padláson. Lehet, össze is számolom őket majd.

Plusz még a húgom gyűjteménye is, de azt ő elvitte magához költözéskor.


Alkalmanként az én gyerekeim is kapnak, de ők nincsenek úgy oda érte. Viszont a mostaniak már elég silányak szerintem.

2020. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 88-ban születtem. Mindegyik régi Kinder figurára emlékszem. Gyűjtöttem őket. Nagyon sokszor kaptam, ünnepekre meg csak úgy hétköznap is. A régi figurákból majdnem mindegyik megvolt. A figura sorozatokból, egy sorozatban kb. 8-10 féle figura volt (Víziló, oroszlán, pingvin, béka, szellem, ufó, macska, teknős, cápa...stb.) és majd megvolt mind. Még most is veszem őket és a figurákat gyűjtöm. A csokit is nagyon szeretem! :)
2020. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 NTBS ***** válasza:
100%
Sokszor. Egyszer egy repülő volt benne. Azzal sokat játszottam.
2022. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
1990.-ben születtem. rengeteget kaptam. volt hogy azzal ébresztett reggel édesanyám. emlékszem a csoki finom illatára. sok széria játékai megvoltak, sajnos gyerekként nem becsültem őket. sajnálom utólag
2022. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!