Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni jóformán a...

Mit lehet csinálni jóformán a semmiből enni? és nem órákon át főzni?

Figyelt kérdés
vajas, meg párizsis kenyérrel nem lakok jól, egész nap éhes vagyok tőle
2015. jan. 24. 17:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
ezt a churris-t csinálom most :) egyenlőre ez a legegyszerűbb, csak teszek a tésztájába reszelt almát is, meg vízben főtt grízt (véletlen több vízzel csináltam és kevés a liszt)
2015. jan. 27. 10:42
 22/25 A kérdező kommentje:

de jöhetnek még, ha van ötlet :)


szakácskönyvnek is jó lenne a mai világban...:D

2015. jan. 27. 10:42
 23/25 anonim ***** válasza:

Tojás, liszt,cukor,víz,egy pici olaj : palacsintatészta

Ebbe bármit rakhatsz, akár citromleves porcukrot is.

De ebédre rakhatsz egy szelet sajtot és egy kis felvágottat ha van.

Megsütőd a palacsintát amikor már a 2. oldal sül belerakod a sajtot és a felvágotatt majd ráhajtod az oldalát. A fakanálal enyhén megnyomod hogy elolvadjon a sajt a hő hatására.

De rakhatsz bele fagyasztott spenótot is.



De főzelékeket is készíthetsz,akár krumpliból is. krumpli, rántás,olaj, só-bors és víz.

2015. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült az a churris, vagy minek hívják? Azért kérdezem, mert én még ilyet sosem csináltam, de kipróbálnám ha tudnám, hogy érdemes.
2015. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
De jó h megtaláltam ezt az oldalt most jól fog jönni, annyit tennék a kérdéshez, hogy ha gáz és villany sincs akkor mit lehet a kb semmiből főzni? Köszi a választ!
2022. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!