Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mire fel vannak ennyire oda...

Mire fel vannak ennyire oda az OREO kekszért?

Figyelt kérdés

Nevetséges, hogy a legtöbb magyar azért bírja, hogy juj de menő, mert az USA is menő, és ha már onnan majmolunk, akkor az menő.


Oké, hogy finom, de annyira fel van kapva, hogy az siralmas, amikor egy Pilóta keksz olcsóbban ezerszer odaveri az orejót.


Divatból eszik, vagy wat?



2015. jún. 29. 01:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Sokan igen, divatból. Mert menő, mint a 80-as évek elején a Mars csoki, vagy mint a pár éve felkapott Starbucks, ami amúgy az UK-ben a mekivel van kb egy szinten.
2015. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%

"Divatból eszik, vagy wat?"


Ha már ennyire kiakadsz az USA majmoláson, akkor ezt a mondatod hogy lehet értelmezni? :D

2015. jún. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Ez trollfész, nem az USA-ra tartozik, mivel ezt mi találtuk ki, még ha nem is a mi nyelvünköm van, de az oreo az amerikai.
2015. jún. 29. 01:54
 4/36 A kérdező kommentje:
Majd reméljük ez is lehül, mint a mars, mert a mars az már itt is alap csoki, szóval nem divatból esszük, ha valaki marsot eszik, már az a természetes :D
2015. jún. 29. 01:56
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogalmam sem volt, honnan származik, de szeretem.
2015. jún. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
100%
Mert új.A mekinél is így volt 30 éve.Amúgy ugyanolyan íze van,mint a Pilótakeksznek és a South Parkban így is fordították le.
2015. jún. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%
Meg egyebkent en ismerem a termeket kb 10 eve,kulfoldon lattam eloszor... Aztan itthon meg ugy 3-4 eve jelent meg. Csak ugye egy bolond szazat csinal,elkezdtem egymast majmolni,es most ez a divat.... Egyebkent biizonyos edessegek alapanyaganak kivalo,de szomoru hogy Magyarorszagon egy ilyen kozepszintu keksz jelenti a szenzaciot...
2015. jún. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Finomnak finom, nem vitás, ha tehetem én is megveszem, mert jó kombi a fekete-fehér, meg minden, jó íze van, de valakik mindig elrontják a varázsát, egy ilyen cuccnak akkor van meg a varázsa, ha nem a csapból is ez folyik.



A hell meg az ízesített cuccai is annyira divatcuccok lettek, de csak amióta hetente kiadja az izesített verziókat, vagyis nálunk ez megy.


Mégis elbújhat a red bull és burn mellett, a burn hozott ki annyi ízesítettet, de azok jobbak.


Viszont a legjobb az alap red bull, az ízesített meg a legszarabb, ki érti ezt....



Már a keksznek is szavazati jogot adnak lassan.

2015. jún. 29. 02:57
 9/36 A kérdező kommentje:
*a burn NEM hozott
2015. jún. 29. 02:57
 10/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Ez van... Az Oreo Magyarországra jött, és elvette a Pilóta keksz munkáját...
2015. jún. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!