Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mire fel vannak ennyire oda...

Mire fel vannak ennyire oda az OREO kekszért?

Figyelt kérdés

Nevetséges, hogy a legtöbb magyar azért bírja, hogy juj de menő, mert az USA is menő, és ha már onnan majmolunk, akkor az menő.


Oké, hogy finom, de annyira fel van kapva, hogy az siralmas, amikor egy Pilóta keksz olcsóbban ezerszer odaveri az orejót.


Divatból eszik, vagy wat?



2015. jún. 29. 01:29
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát igen, van egy pár magyar, aki rajong ezekért, mert menő, de az USA jobban rajong, a magyar kaják a világkonyha gyöngyei.
2015. jún. 29. 14:37
 22/36 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szeretem az oreo-t, de hát van, akinek ízlik, az egye csak.
2015. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
95%

Valaki árulja már el nekem hogy miért van az oreo a pilótához hasonlítva? Két teljesen más kekszről beszélünk.

A pilóta kakaó krémmel van töltve, az oreo tejkrémmel.

Őszintén fogalmam se volt hogy honnan származik, nem is érdekel. Nem szeretem a kakaó krémet, ezért sose ettem a pilótának ezt a típusú kekszét, ellenben bármi ami tejkrémmel van töltve jöhet töménytelen mennyiségben, illetve csak jöhetne mert bármennyire ízlik sajnálok 8db mini kekszért 300.- kiadni, inkább nem eszek :/

2015. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%
23: Az Oreo is van kakaókrémmel :)
2015. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
19%

Oreos milka imàdom ugyanúgy mint az oreot*-*

Mikor kinn voltunk tavaly Erdélyben majd hogy nem megverekedtünk 20-an mert egy csomag oreo volt csak....

Meg emberek!Ne hasonlítsuk már a Pilóta kekszet az Oreoval,teljesen más a kettő....

Meg ne istenítsük a Pilóta kekszet én személy szerint szeretem de azért ne hasonlítsuk már össze egy Oreóval....

Ja és az Oreo vagy 50 évvel "idősebb is"csak lemaradottak vagyunk kicsikét....

2015. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem hasonlítom semmihez az Oreo-t, de nekem akkor is szörnyű. Nem hiszem, hogy ez menőség kérdése, habár mostanában tényleg felkapott, divatos lett, reklámozzák, minden.

De aki egyszer megkóstolja, el tudja dönteni, ízlik-e neki. Nálunk csak azért nem landolt a kukában, mert nem szeretünk kaját kidobni.

Kínálgattuk össze-vissza mindenkinek, de nagyon nem akart fogyni. Mikor nagynehezen mégis elfogyott, megfogadtuk: többet ilyet soha! :D

2015. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Jó, finomak az a lényeg, én is szeretem az oreot, amúgy a tej a mindenem, most is iszom literszámra, a milka oreo meg nekem is a kedvenc milkám, de amúgy a kinder csokik finomabbak.


Úgyhogy jó, az a lényeg, és tisztában voltam vele, hogy régebbi keksz, csak itt nem ismertük, én nem úy tettem fel ezt a kérdést, hogy nem tudok róla semmit.


Pont azok miatt, akik nem tudnak, csak verik a nyálukat, mert oreot esznek, közben azt se tudja mit eszik, csak a nép 90%-a eszi, és akkor már ő is eszi.

2015. jún. 30. 14:18
 28/36 Tinititi válasza:
0%
Aki az oreot szereti annak a pilota kekszet is szeretnie kell mert a pilota keksz receptjet ellopta az oreo. Ebbol feljelentes lett de meg mindig felkapottab az oreo.
2015. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Persze a magyar csak hiszi, hogy az USA-nak aranyvilága van a sok fánkos, meg hamburgeres közt, közben egy amerikai embert tudna ölni egy jó tányér gulyásért, na ezt kapd ki :D


Egyszer kóstolja meg, utána ide költözik.


De a magyar ezt nem tapasztalja meg, mert neki az amcsi kaják az újdonság, szóval nem sok mindenre van felvágni.

2015. júl. 21. 00:53
 30/36 A kérdező kommentje:
*egy amerikai ember ölni
2015. júl. 21. 00:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!