Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Belefér egy diétába a tejeskáv...

Belefér egy diétába a tejeskávé? (természetesen édesítővel. ) Ha igen, a napi fogyasztása káros lehet a fogyókúrára/diétára nézve? :SS

Figyelt kérdés
Így: 3dl hideg tej+kávé+édesítőszer.
2010. jún. 11. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
a tej technikailag fehérje (és víz), ismerve a fogyókúrázók szokásait, nem árt, ha iszol:P és ne édesítőszert használj, hanem műanyag helyett rendes mézet! egészségesebb és vitamint is tartalmaz. kvtól kutyabajod se lesz, csak vízhajtó hatása van, meg a szívizomösszehúzódást fokozza ill pszichostimuláns.
2010. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen tejeskávézom, úgy mint te, 2 dl tej és egy adag kávé+folyékony édesítő.


-tej: nem hízlal, fehérje, ami kell az izomépítéshez

-kávé (antiioxidáns hatású, vizhajtó) 0 kalória

-édesítő: 0 kalória.


Szerintem semmi baj nincs ezzel, naponta kétszer ihatsz 2 kávé+4 dl tej összesen 200 kalória.

1,5%-os sovány tejjel.

2010. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam, csak én 3dl-es bögrébe szoktam tenni. =)
2010. jún. 11. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

A tej nem csak fehérje. Majdnem ugyanannyi (vagy több) cukor (laktóz) van benne. Nem véletlenül nem ihatják a súlyos cukorbetegek. De egyébként semmi bajod nem lesz tőle, idd ha jólesik.

Én napi két bögrével iszom (kb fél-1 dl tejet teszek bele), és fogyok.

2010. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!