Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Így visszavihetem a terméket...

Így visszavihetem a terméket a Sparba?

Figyelt kérdés

Vettem egy teatojást, de a boltba 400 forintért volt feltüntetve, míg a számlán 1000-ért van megvéve.

Valójában saját hibám, mert az önkiszolgáló pénztárba vettem és nem vettem észre, hogy mennyit számol rá.

Természetesen megvan a blokk és a termék is bontatlan. Úgy érzem nem éri meg azt a pénzt amit rá szántam. Vissza tudom vinni így, hogy önkiszolgálóba vettem?


2020. júl. 1. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan vissza, kötelesek annyiért adni amennyi ki van írva.
2020. júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A lényeg, hogy a blokk megvan és nem használtad.
2020. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nézd meg, hogy tényleg 400-ért volt kint az ára, nem te nézted el véletlenül. Ha tényleg, akkor kötelesek 400-ért adni, vagy visszavenni.
2020. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy mellényúltál vagy a tojásnál, vagy a pénztárgépnél és biotojást vettél véletlenül, vagy azt ütöttél be.

Ettől függetlenül tévedni emberi dolog, vidd vissza és kérd el a differenciát, csak a hangnem legyen más, ha te tévedtél valahol.

2020. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Pénztártól való távozás után nem nagyon reklamálhatsz. Ha ott akkor észreveszed és szólsz, akkor visszaadják a különbözetet, de így nem hiszem.
2020. júl. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Általában visszaadom különbözetet, ha ilyen történik, napokkal később is. Csak legyen blokk, sértetlen termék, és bizonyíték a hibára. Ellenben vezetői engedély és az ő jószívűsége kell.

Üdv: Sparos főpénztáros. :)

2020. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!