Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl Plus kuponok csak 1...

A Lidl Plus kuponok csak 1 termékre vonatkoznak, vagy akár többre is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érted a kértést, hogy egy kuponnal vehetsz-e több terméket, akkor igen. Pont a napokban voltam, és volt most kupon a Pilos grillsajtra, de mivel egy dobozban elég kevés van, ezért kapásból 2-t vettem belőle.


Fizetén után a blokkon láttam, hogy mindkettőnél levonta belőle a kedvezményt. Szóva igen, többre is vonatkozhat, de biztosan nem korlátlanul (pl ha egy kartonnal vittem volna, akkor már nem hiszem, hogy mindegyik olcsóbb lett volna, de persze ki tudja...)

2021. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, így értettem, köszi!
2021. júl. 1. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rákattintasz adott termékre és az alján van olyan, hogy rendelkezésre állás és feltètelek. Ott olvasható, hogy hányszor lehet felhasználni, de a legtöbb az 99. Csak annyi szerintem, hogy ha egyszer vásárolt az ember belőle, akkor utána újból kell aktiválni.
2021. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!