Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért engedik ezt meg a kínai...

Miért engedik ezt meg a kínai gyorsbüfék?

Figyelt kérdés
Rendszeresen előfordul, hogy dél környékén áll a hosszú a sor és sokan egy adott ételre várnak, de valaki a sor elején felvásárolja az egészet és utána vagy hoppon marad minden utána következő vagy várható fél-egy órát mire újabb adagokat készítenek... Kérdésem, hogy ezt miért engedik meg, miért nem korlátozzák a vásárolható darabszámot? Ma is mentem, hogy szezámmagos-mézes bundás csirkét vásároljak ebédre. 10-en álltunk a sorban. Legelől, nem viccelek valaki mind a harminc-negyven darabot elvitte egy húzásra, utána ment a mérgelődés, hogy többen is arra vártak, ezért álltak be a sorba.

2022. okt. 11. 15:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%
Akkor így jártál.. Te minden piti sérelmen így kiakadsz?
2022. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%
Bírom az ilyen embereket, kiborulnak mert nem alkalmazkodik hozzájuk a világ. Hát mit is képzel mindenki hogy nem azt lesi te mit akarsz? Az egy üzlet. Ha meg tudom fizetni, azt és annyit veszek amennyi jólesik.
2022. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
97%
Bosszantó tud lenni, de szerintem nem katasztrófa. Életemben csak egyszer fordult elő, hogy azt mondtam megvárom amíg elkészítik. Máskülönben mindig választok valami mást. Nem csak az az egy kaja amit imádok.
2022. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
91%

"Azért, mert ez nem normális dolog, hogy valaki megy és az egész tálcát elviszi. "


De igen, normális.

2022. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ez valami vicc akar lenni...????
2022. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
91%

"Azért, mert ez nem normális dolog, hogy valaki megy és az egész tálcát elviszi. "

Miért ne lenne? Például a munkatársakkal közösen ezt ebédelik, és nem 10-20 ember áll sorba az ételért, hanem csak egy.

Ha mindenki egyenként ott lenne, akkor meg azért hisztiznél, hogy túl sokan vannak elötted és azért nem jut neked

2022. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
91%

OMG...


A legtöbb büfében hátul a rabszolga 7/24 süti folyamatosan a kajákat.

Tehát valszeg 15 perc múlva újra ott lesz kint egy adag abból a kajából.

2022. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
#16 Akkor szerinted egy étteremnél is az lenne a normális, hogy hatodmagammal beállítok a kollégáimmal és az összes levest megvesszük? Már bocs, de ez k.va nem így működik, hiába próbáljátok ezt normálisnak beállítani. Ha valakinek nagy mennyiségben van szüksége a kajára, akkor külön rendelést ad le.
2022. okt. 11. 17:03
 19/43 A kérdező kommentje:
Meg akkor ezek szerint mindenki, aki ott sorban állt helikopter, mert ők sem tartották ezt normálisnak... Az oké lenne, hogy ha néhány darab maradt volna és azt elviszik, de hogy frissen kirakják az aznapi teljes adagot és valaki sor elején fogja, elviszi az egészet, az nonsense.
2022. okt. 11. 17:04
 20/43 anonim ***** válasza:
92%
Akkor hisztizz csak, úgysem fogod fel hogy nem neked van igazad. Miért ne vásárolhatna egy ember többre, ahelyett hogy tízen sorba állnak? Szerintem éppen ez a logikus.. Tök fölösleges az ebédidőt elbaszni arra hogy mindenki külön rendel.
2022. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!