Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért engedik ezt meg a kínai...

Miért engedik ezt meg a kínai gyorsbüfék?

Figyelt kérdés
Rendszeresen előfordul, hogy dél környékén áll a hosszú a sor és sokan egy adott ételre várnak, de valaki a sor elején felvásárolja az egészet és utána vagy hoppon marad minden utána következő vagy várható fél-egy órát mire újabb adagokat készítenek... Kérdésem, hogy ezt miért engedik meg, miért nem korlátozzák a vásárolható darabszámot? Ma is mentem, hogy szezámmagos-mézes bundás csirkét vásároljak ebédre. 10-en álltunk a sorban. Legelől, nem viccelek valaki mind a harminc-negyven darabot elvitte egy húzásra, utána ment a mérgelődés, hogy többen is arra vártak, ezért álltak be a sorba.

2022. okt. 11. 15:41
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem én kérdeztem rá, de köszi. Ez kész 🤣🤣🤣
2022. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 qkker1 ***** válasza:
79%
Köszi.
2022. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
90%

A belinkelt kérdés óriási, egyben elszomorító. Mint ahogyan a kérdező kérdése is. Ezek a generációk sajnos kiskirályoknak hiszik magukat, rendkívül önző társadalom van fiatal felnőttkorban, és az utánuk jövő generáció is aggályos.


Kérdező! Ha neked kínai éttermed lenne, és egy vevő el akarja vinni az egész tálca kaját, nem adnád oda? Nem tudhatod, hogy lesz-e vevő arra a kajára.

Neki egy célja van, az összes kaja fogyjon el. Letojja, hogy hány vevő veszi meg.

2022. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!