Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ma leejtett egy péksütit a...

Ma leejtett egy péksütit a Tescoban, amit már kifizetettem, kicsúszott a zacskóból, megehetem így még?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 19:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Én megenném. A gyomorsav simán kinyírja a bacit, ami rátapadt. Biztosan a boltban dolgozók is leejtik néha, nem fogják ezért kidobni a 150 forintos zsemlét.
2022. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
#10 vagyok. Mielőtt belémköt egy helyesírás zseni. Csak elgépeltem.
2022. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%

Hat én nem ennem meg :D Lehet finnyás vagyok, de gondolj bele, mennyi mindenen atmentél a cipoddel, ki tudja mibe léptél bele. Na most egy áruházban nem mosnak fel túl gyakran, na meg nem is alaposan, szóval min 50 ember átlépett azon a padlón, ahova ejtetted. ( jó esetben ) A baktériumok nagyon gyorsan szaporodnak, akar másodpercenként .


Itthon leesik, sokszor meg akkor is inkább kidobom, mivel a konyhában utcai cipovel is járunk.


Szóval, lehet nagyon erős immunrendszered van és semmi bajod nem lesz tőle, de az is lehet, olyan tapadt rá amin az erős immun rendszer se segít:D A te dolgod, kockáztatsz e. Van ilyen ismerősöm aki aztán mindent megeszik, én nem ez a típus vagyok. Szíved joga, de a fentieket vedd figyelembe :)


Másrészt tényleg kb 300 Ft, ne ezen múljon :)

2022. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%

Halálosan ellene vagyok a pazarlásnak, de ez tuti, hogy kidobnám.

Sokszor nem is tudjuk, hogy milyen - esetleg halálos - kórokat tudunk összeszedni ilyesmitől.

Az emberek köpködnek az utcán, a TBC-sek és más fertőző betegek is, megszárad, valaki belelép, a cipőjén beviszi a boltba, neked leesik a zsemléd pont oda és máris megvan a baj.

Gondolj csak a hajléktalanok higiéniájára, egészségi állapotukra és az utcák tisztasági szintjére!

2022. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%

14


Na de ha beteszi a sütőbe egy kicsit azt kibírja a TBC,ellenáll ~180 foknak?Szerintem nem...

2022. okt. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
Ugyan már a tbc valószínűleg abban a pillanatban megdöglik ahogy kikerül a padlóra. Ha nem így lenne minden totyogó gyerek elkapna mindent, mert mindent a szájukba vesznek. Nem kell ennyire paragépnek lenni.
2022. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%
régen az anyukák a játszótéri homokozóban direkt egy kis homokot dörzsöltek a gyerek szájába hogy erősödjön az immunrendszere, ne érje később ilyesmiből baj
2022. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 NTBS ***** válasza:
Igen, edd meg bátran.
2022. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%

Én simán megeszem. Semmi bajom nincs tőle, de most nem fogok még egyszer boltba menni, mert jaj, 4 mp-re a földhöz ért a kifli.


Tekintve, hogy hányan megtapogatják előtte, nem tökmindegy?

2022. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nekem elég volt hozzá hogy az egyik legnagyobb mínuszos télen amikor azt hinné az ember hogy nincsenek már legyek, egy hatalmas mászkált szép komótosan a péksütiken, akkor egy hónapig nem ettem :D
2022. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!