Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért mániájuk a spar-akban...

Miért mániájuk a spar-akban hogy a pénztárosok nem akarnak dolgozni és csak önkiszolgáló kassza van??

Figyelt kérdés
Normálisak ezek? Mostanában két sparban is voltam nem ugyanaz a város. Hála a jó istennek megúsztam az önkiszolgálót mert nagy nehezen jött egy élő ember. Az idősek nem tudják kezelni, én sem nagyon merem pedig nem vagyok idős. Minek vannak akkor ha nem akarunk dolgozni mit csinálnak és mire kapják a pénzt? És mi értelme annak hogy úgyis segíteni kell az embereknek mert nem tudjak, ennyi erővel gyorsabb ha egy ember intézi a kiszolgálás. De nem?? Hát azért vannak.

2023. febr. 2. 17:12
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
10. Te beszélsz, még jó hogy ilyet nem is mondtam. Nem hiszem ezt. De ez így nem lesz jó
2023. febr. 2. 18:22
 12/33 A kérdező kommentje:
Idopazarlas, egy ember sokkal gyorsabb. Két perc sem kell hogy végezzek ha ember csinálja
2023. febr. 2. 18:23
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
#13 ha belejössz ugyanolyan gyors leszel önkiszolgálón is, max akkor kell humánerőforrás hozzá ha alkoholt vagy ilyesmit is veszel. Plusz gazdaságosabb is a boltnak, pláne ha amúgy is munkaerőhiánnyal küzdenek.
2023. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%
Az emberi munkaerő költséget akarják megspórolni.
2023. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

Melyik boltba jarsz es mikor, ahol 2 perc alatt vegzel a fizetessel? Csak a sorbanallas nekem 10-15 perc szokott lenni, ha nem tobb..😂😂

Bar en dolgozom, nem erek ra allandoan, a kerdes alapjan neked meg rengeteg idod lehet. Hat akkor ha ennyire raersz es lusta vagy (mert ez ennyi, lustasag, hiaba az olcso kifogas) az onkiszolgalot hasznalni, akkor majd addig maszkalsz; ameddig nem talalsz olyan boltot, ahol van rendes penztar :D

2023. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%
Kezd undorító lenni a spar-gyűlöleted. Tegnap épp ott dolgozónak adtad ki magad...
2023. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
95%
4, szinte minden teszkóban van lehetőség már vásárlás közben scannelni, így nem kell pakolni semmit
2023. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
78%
Zegen két spar vagy, egyikben sincs önki (csak az Intersparban).
2023. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
17. Szerintem meg az az undorító hogy rám akarod kenni. Van két sparos kérdés akkor azt biztos ugyanaz írja ki persze...
2023. febr. 2. 19:16
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyen magad fajta ha lát ugyanabban a témában két kérdést miért hiszi azt hogy ugyanaz írja ki. Mennyi ész kell ehhez istenem. Vissza térve a kérdéshez. Ha bemegyek egy ilyen helyre akkor elvárom hogy kiszolgáljanak és ne nekem kelljen dolgozni. Ezt nagyon komolyan gondolom. Lehet panaszt kéne tenni
2023. febr. 2. 19:18
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!