Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért mániájuk a spar-akban...

Miért mániájuk a spar-akban hogy a pénztárosok nem akarnak dolgozni és csak önkiszolgáló kassza van??

Figyelt kérdés
Normálisak ezek? Mostanában két sparban is voltam nem ugyanaz a város. Hála a jó istennek megúsztam az önkiszolgálót mert nagy nehezen jött egy élő ember. Az idősek nem tudják kezelni, én sem nagyon merem pedig nem vagyok idős. Minek vannak akkor ha nem akarunk dolgozni mit csinálnak és mire kapják a pénzt? És mi értelme annak hogy úgyis segíteni kell az embereknek mert nem tudjak, ennyi erővel gyorsabb ha egy ember intézi a kiszolgálás. De nem?? Hát azért vannak.

2023. febr. 2. 17:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
89%

lassan bemegyek egy étterembe és pincér sem lesz hanem szolgáljam ki magam??


Önkiszolgálóról hallottál már???

2023. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kérdező, azt gondolod, hogy a kasszázás, meg a “turista vezetés “ az egyetlen munkájuk a bolti alkalmazottaknak, hidd el, dolgoznak, a polcokat fel kell tölteni valakinek, az nagyobb munka.

Meg nem értem miért nagyobb munka neked lecsipogni a termekeidet gyorsan, mint várni, és felpakolni őket a szalagra…

2023. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

28

Budapesten MOM aljában lévőben is van illetve pl.: Allee ( bár az Interspar).

2023. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!