Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ezután nem járna egy ingyen...

Ezután nem járna egy ingyen kenyér?

Figyelt kérdés
Minden második nap ugyanabban a pékségben veszem a kenyeret, és minden alkalommal telefonnal fizetek. Legutóbb az eladócsajszi két kenyeret számlázott, és majd csak itthon vettem észre. Következő alkalommal mondtam és mutattam is neki, hogy legutóbb hibázott, erre pedig csak annyit válaszolt, hogy "bocsi", majd hagyta, hogy az újabb kenyeret ismét kifizessem.

2023. febr. 12. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha, mekkora madár vagy.
2023. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%

Ha akkor feltűnik a hiba, nyilván mondja, hogy oké...

Utólag meg most honnan tudja, hogy valóban úgy volt-e vagy nem. Ez a tipikus "pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el".

Legközelebb fizesd akkor kp és látni fogod, ha többet kér, vagy figyelj oda, hogy mit fizetsz. Utólag hiába reklamálsz.



Persze amúgy értem a problémát és engem is bosszantana. Nem 150-200 forint már a kiló kenyér. Szóval, nem 200 forinton izélsz itt. Nyilván nehéz elfogadni ezt, de sajnos így jártál. Remélem nem olyan vagy, akinek 100 forint is 100 forint. Sajnos van olyan is, aki inkább veszi a 20 forinttal olcsóbb gyógyszert, mert olcsóbb, mint azt amit javasolt neki a doki.

2023. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az applikáció pontosan írja, hogy mikor és mennyit fizettem, ráadásul az is látszik, hogy xy pékség kft-nek.


Szerintem ha már évek óta ott vásárolok, akkor emlékezhet, hogy minden alkalommal csak egyetlen kenyeret veszek és semmi mást.

2023. febr. 12. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
mi lett volna ha igy mondod neki is... o csak egy kis kiszolgalo...szerintem eszebe sem jut...persze igy hulyaen kon ki szerintem ha meg1szer odamesz es felhaborodsz..mindjar akkor kellett volna mondani
2023. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 mert nem akartam problémázni egy kenyér miatt...ehelyett inkább idejöttem és hülyeségeket kérdezgetek.
2023. febr. 12. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden másnap veszel ott egy kenyeret, ergo tudod hogy 500ft.

Egyik nap az eladó közli hogy 1000ft lesz, és neked fel sem tünik?

2023. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
cool story bro
2023. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
De szerencsétlen vagy :D Tejóég.
2023. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez a hajó már elment.



Szerinted napi hány kiló kenyeret adnak el? Egy reggeli műszak után kb délután 2re már fogalma nincs mit adott el 7.38-kor. Több nap távlatából max a kamerát lehetne összehasonlítani a blokkal, de egy kenyérért nem éri meg ennyit tökölni.


Az eladóknak az is baromi mindegy, hogy épp hány vekini kell. Honnan tudná, hogy jönnek-e hozzád a Mancikáék valami szendvicsezős dologra, vagy több uzsonnát csomagolsz a koleszból épp hazajött kamasz gyerekeknek vagy mittudomén. Az, hogy többet vagy kevesebbet veszel még nem valami kirívó anomália ám, pláne élelmiszer esetén 🤷🏻🤔

2023. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb pillants a pénztárgépre vagy a leolvasóra, majd rögtön vissza a dekoltázsra, mielőtt a nyertes orgánumával odakérdeznél: MENNYII?
2023. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!