Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Önkiszolgálló kassza vs...

Önkiszolgálló kassza vs hanyományos kassza?

Figyelt kérdés
Te melyiket részesíted előnybe?
2023. nov. 3. 22:25
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
42%
Hajrá hagyományos pénztárak! Ne legyen miattuk több ezer kasszás munkanélküli.
2023. nov. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

Termék és sor függő. Ha egyszerű, könnyen beazonosítható kevés cucc van nálam (nincs péksütemény pl.) és sorbanállós a pénztár akkor robot.

Minden más esetben inkább a gumiszalag, élőemberes verziot választom.

2023. nov. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 L.. István ***** válasza:
95%
Én is úgy vagyok vele, hogy attól függ mit-mennyit veszek meg a sor. De jobb szeretem a hagyományosat.
2023. nov. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
ikán kivül mindenhol hagyományos kasszåt szeretem.
2023. nov. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%

Ez a nem akarok más helyett dolgozni, meg a nem akarom elvenni más munkáját demsgóg hülyeség.

Én mindkettőt használom, de nem mindegyik automatával boldogulok.

Ezek a súlymérősök is ilyrnek.

Jobbkezes vagyok. Nekem az lenne a logikus, hogy bal oldalról pakolok jobbra. És ne kelljen már a kocsiból is rátenni, csak azért, hogy lemérje. Miért nem elég becsippantai? Meg a végén kiírja, akarom ez a Supersho... Eddig jutok az olvasásban, és már el is tűnik.

Az Ikában lévőkkel jól elvagyok. A Decathlon megoldása zseniális. Bepakolok egy dobizba, és már fuzethetek is. Nem kell a leilvasót használni.

2023. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

Ha van, akkor önkiszolgáló kasszát választok. Számomra sokkal kényelmesebb: a saját tempómban intézem, nem tolja rám a kocsit a következő vásárló, az előttem fizető vásárló "nyavajgását" sem kell végig hallgatnom...



"Decathlon megoldása zseniális."


Ezzel teljesen egyetértek, remélem elterjed ez a fajta megoldás.

2023. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%
#16 Egyetértek abban, hogy nem kell az előttem lévők problémáit, beszélgetéseit végigvárnom. + az önkiszolgáló pénztárnál egy blokkban 3-6 pénztár van, kisebb az esély, hogy egy problémás vevő áll előttem, ill. ha igen, még mindig van másik szabad pénztár.
2023. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
Ahol van önkiszolgáló, csak azt használom.
2023. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%
9, bullshit, hogy emiatt kevesebb a dolgozó.
2023. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet valahogy kitiltani azokat, akik végig lövik pirossal az összes választ? A 40%-os emberrel mindenhol találkozom.


Az önkiszolgálónak egy előnye van. Bemondják, hogy nyit a 3-as kassza. Én a tizedik vagyok a sorban. Átröppenek oda. És már a mögöttem állók is tolják a kocsit kifelé, amikor még a kasszásra várok.

Vannak helyek, ahol van hagyományos, és van önkiszolgáló. De tíz edetből kilencszer együtt soha nincs nyitva. Vagy csak a hagyományos van, vagy csak az önkiszolgálós.

2023. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!