Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A bolthálózatok miért vannak...

A bolthálózatok miért vannak rákattanva a lapozható netes reklámújságokra?

Figyelt kérdés

Nagyjából mindegyik.

Ilyen lapozható formában egy adott oldal kicsi, a szövegek gyakran olvashatatlanok, felnagyítva pedig csak egy pontját látod. Húzgálni kell mindenfelé, hogy átnézz egyetlen oldalt. Az ember kedve elmegy az egésztől. Pl.:

[link]

Viszont emilyen elrendezésben minden oldal eleve nagy, egy egész oldalon minden olvasható egyetlen állásban is, és sima scrollozással lehet továbbmenni. (Vagy vissza.)

[link]


febr. 24. 10:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

PDF-ben tényleg olvasható.

De az is a Sparos változat nagyobb képe, tehát az apró betűs információk hiányoznak róla, helyettük csak egy felkiáltójel van.

febr. 26. 08:00
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor "a hiba az ön készülékében van".
febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Hát, azt kétlem.

Mutass már egy képernyőképet a te gépedről, amin ott vannak az apró betűs részek, nem pedig csak felkiáltójelek helyettük.

febr. 26. 10:14
 14/21 anonim ***** válasza:
Előbb próbáld meg másik böngészővel, vagy PDF-olvasóval.
febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam. Firefox és Edge. Eredmény változatlan. Bár nem is vártam mást.

Szerintem nálad is csak a felkiáltójelek vannak ott, csak nem nézted meg. De meg tudsz győzni, csak mutass képernyőképet.

febr. 26. 11:07
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor írd le melyik újság melyik területe érdekel.
febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk amit kimásoltam, és linkeltem a 8. hsz-ban. A Spar mostani újságjának első oldaláról.
febr. 26. 11:33
 18/21 A kérdező kommentje:
És ami a kérdésben szereplő első linken szerepel.
febr. 26. 11:33
 19/21 anonim ***** válasza:
Kattints rájuk, sima linkek... Kiírják az apró betűs részt.
febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19

Hányszor írjam még le, hogy kipróbáltam több böngészővel, és nem írják az apró betűs részt?

Legalább nézd már meg a 8. hsz-ban linkelt képet. Az ottani bal oldali képet kapod meg PDF-ben, csak persze élesebb kivitelben. Felkiáltójelekkel.

febr. 26. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!