Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tényleg eltűntek az áruházakbó...

Tényleg eltűntek az áruházakból az ingyenes kóstolók?

Figyelt kérdés
Egy éles emlék gyerekkoromból, ahogy szüleimmel bemegyünk az Auchanba, és a középső "folyosón" (mármint nem kint az üzletsor, hanem bent a hipermarketben) mindig volt legalább egy, de sokszor több stand, ahol széles mosollyal osztogatták az ingyen kóstolókat különböző termékekből. Volt, ahol sajtot, volt, ahol kekszet, volt, ahol üdítőt, és lehetne ezt még hosszan sorolni. Természetesen az adott terméket tartalmazó sor előtt, hogy meg is tudd venni, ha megtetszett. Emlékszem, volt, hogy 3 ilyen stand is volt egyidőben. Nemrég döbbentem rá, hogy idejét nem tudom már, hogy mikor láttam ilyet utoljára. Ezek tényleg gyerekkori emlékek, most meg már 19 vagyok. Tényleg így eltűntek ezek teljesen? Persze megértem, hogy az utóbbi időkben drasztikusan csökkent a vásárlóerő, sokan az alapvető élelmiszereket is alig tudják megvenni.
febr. 24. 19:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Nem tűntek el, Budaörsön pl péntekenként kora délután szoktak lenni ilyenek.
febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Hol? 1-es hozzászoló
febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sokkal kevesebb ilyen van.
febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában nem láttam ilyet sehol sem, de ennek lehet csak azaz oka, hogy azért olyan nagyon nagy városokban nem járok, mint Pest, Pécs, Szeged, Győr stb.
febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb van ilyen, de azért teljesen nem tűntek el.
febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se láttam már évek óta.
febr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
El, teljesen eltűntek.
febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt héten láttam
febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se láttam már évek óta. Valószínűleg azért, hogy ha meg akarsz kóstolni valamit, venned kelljen belőle.
febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyre ritkább az kétségtelen. A Spar-ban szoktam még nagyon ritkán látni ilyet.
febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!