Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tényleg eltűntek az áruházakbó...

Tényleg eltűntek az áruházakból az ingyenes kóstolók?

Figyelt kérdés
Egy éles emlék gyerekkoromból, ahogy szüleimmel bemegyünk az Auchanba, és a középső "folyosón" (mármint nem kint az üzletsor, hanem bent a hipermarketben) mindig volt legalább egy, de sokszor több stand, ahol széles mosollyal osztogatták az ingyen kóstolókat különböző termékekből. Volt, ahol sajtot, volt, ahol kekszet, volt, ahol üdítőt, és lehetne ezt még hosszan sorolni. Természetesen az adott terméket tartalmazó sor előtt, hogy meg is tudd venni, ha megtetszett. Emlékszem, volt, hogy 3 ilyen stand is volt egyidőben. Nemrég döbbentem rá, hogy idejét nem tudom már, hogy mikor láttam ilyet utoljára. Ezek tényleg gyerekkori emlékek, most meg már 19 vagyok. Tényleg így eltűntek ezek teljesen? Persze megértem, hogy az utóbbi időkben drasztikusan csökkent a vásárlóerő, sokan az alapvető élelmiszereket is alig tudják megvenni.
febr. 24. 19:52
1 2
 11/15 anonim válasza:
2-es, a budaörsi Auchanban simán előfordulnak még ilyen kóstolók, nem garantáltan minden héten, a legnagyobb eséllyel péntekenként kora délután lehet belefutni (kb 4-ig).
febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nekem is feltűnik.
febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A Dunakeszi Auchanban pénteken elég sokféle kóstoló volt, de más boltokban én sem sűrűn találkozok vele. Sparban, Lidlben, Aldiban stb alapból sosem volt, legalábbis én nem találkoztam még vele, pedig gyakran járok. A Tescoban sem látok már, ott talán régen volt még.
márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka lett igen, tény és való.Mimt ahogy minden, ez is változik, át alakul.
márc. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szegedi Auchanban szombat délelőtt három is volt.
márc. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!