Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a véleményetek a Spar-ról?

Mi a véleményetek a Spar-ról?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szamomra tul draga. a minoseggel nincs bajom,de ennek ellenere ritkan jarok.
2012. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mint üzlet, nem rossz, de azzal nálam kiverte a biztosítékot, h anno, amikor a válságadó miatt Brüsszelnél szankciókat követelt Magyarország ellen. Korábban rendszeresen vásároltam Sparban, azóta ha csak tehetem, messze elkerülöm.
2012. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én imádom a Sparos túró rudit. Az 5 db-os pedig még árban is megfelelő.


De ennyi, más tényleg elég drága ott.

2012. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem,nagyon nem. Egy az hogy drága,sokkal drágább mint más multi,kettő rengetegszer belebotlottam az egyik üzletükben penészes,rohadt dolgokba amit úgy álcáztak hogy csak itthon vegyem észre persze miután kibontom.

Áruválaszték se a legjobb.

Én sokkal inkább tescoba megyek mint sparba.

2012. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt pár "elárazás", amikor többet fizettem, mint ami rá volt írva a termékre, és nincs is leolvasó, hogy le tudtam volna ellenőrizni. Az eladók viszont nagyon kedvesek és az üzlet is szép helyen van (szegedi Zápor-tó), de ez sajnos nem ellensúlyozza a bizalomvesztést.
2012. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én csak a spárba vásárolok. mindig van valami akciós. van szupershop kártyám, amivel mindig tudok dolgokat féláron venni, vagy több 10% kedvezménnyel. mindig van valami akciós felvágott, a spár saját márkás termékek nem trógerek, mint pl a teszkósak. a pékárukról nem is beszélve..olcsóbb és nagyon friss, gyakran még meleg. teljes kiőrlésű magvas rudat nem egyszer vettem már 17 forintért akciósan.
2012. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nincs bajom a termékeikkel, meg gyakran jó leárazások vannak, de amúgy nagyon drága üzlet. de mivel az van a lakásunk mellett, szinte mindig ott vásárolok.
2012. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

viszonylag jó boltok, én szeretem őket, renezett, nem lepukkantak, mint a match-ok, sokszor van akciós termék, mást meg nemfeltétlen érdemes ott venni :)))

a supershop átrendezése után viszont jószerivel kidobhatom az ablakon az ssh kártyámat, mert soha sem kapok semmire pontot... fizetek 5700 ft-t és kaptam 3 pontot. azért ez pofátlanság szerintem.

2012. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
itt Pesten legalábbis hányadék. A minőség fos, árban drága, és kib.ott sokat kell sorban állni! Csak vészhelyzet esetén megyek oda (a legközelebb ez van hozzám, teszkó messzebb)
2012. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek a Sparba járni. Szebb, tisztább, jobb az áruválaszték mint a tescoban.
2012. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!