Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A McDonald's-ba lehet fizetni...

A McDonald's-ba lehet fizetni erzsébet utalvánnyal?

Figyelt kérdés

#utalnány
2013. máj. 17. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet, mert az alapvető élelmiszerekre van kitalálva, a gyorsétteremben pedig luxus.

De ha nem hiszed, próbálj fizetni vele...

2013. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
és szép kártyával lehet?
2013. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szép kártyával tuti lehet,de mintha nálunk láttam volna kiírva az Erzsébet utalványt is,de nem 100%.
2013. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Erzsébettel nem lehet és Szép kártyával is csak egy két helyen lehet fizetni!
2013. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az érdiben lehet. Ott dolgozom.
2013. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Licu válasza:
Miért válaszoltok ha csak úgy gondoljátok, hogy .....? Ezt soha nem értettem. Kérdezőnek: LEHET!! BIZTOS!!! Már fizettem mekiben Erzs. utalvánnyal.
2013. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én eddig az összes mekiben tudtam a SZÉP-kártyámmal fizetni, Tatabányán, Vértesszőlősön, Fehérváron, Budaörsön, a Moszkva téren (a blokkon még mindig ez van :D), a Deákon, a Mammutban. Szóval biztosra mondom, hogy lehet. Amit nem lehet mindenhol, illetve korábban nem lehetett, az a rendes bankkártyás fizetés. De mióta SZÉP k-m van, azóta számomra ez nem téma.
2013. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nfrici77 válasza:
IGEN! Lehet. Zalaegerszegiben ki van írva hogy elfogadóhely. És fizettem is vele simán.
2013. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Van amelyikben elfogadják, van amelyikben nem... pl. Újpesten a stop shop nem, de a Pólus Center meg igen... de hogy miért, még az Erzsébet utalványosok sem tudják... barátnőm ott dolgozik. Ha bözsiből akartunk mekizni, mindig a pólusba mentünk... 1 hónapja legalábbis ez volt a felállás, azóta leléptem.
2013. máj. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nono0721 válasza:
Én még nem tudtam egyik mekiben sem erzsébet utalvánnyal fizetni, viszont a szép kártyát mindegyikben elfogadják! :)
2013. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!