Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A McDonald's-ba lehet fizetni...

A McDonald's-ba lehet fizetni erzsébet utalvánnyal?

Figyelt kérdés

#utalnány
2013. máj. 17. 19:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Miről beszéltek már hogy "nem lehet." Eddig akármelyik McDonald-ba voltam mindenhol elfogadták az erzsébet utalványt, csak nem tudnak belőle visszaadni így kénytelen vagy többet venni mint amennyi az erzsébet utalvány, csak ráfizetsz pár száz forintot. Erzsébeti Mc, Lurdy, Westend, Jászai Mari Tér, Boráros, nekem ezeken a helyeken mindd elfogadták.:)
2013. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2012-ben azt írták a McDonald's honlapján, hogy "nagyon igyekeznek, hogy minden üzletükben lehessen Erzsébet utalvánnyal is fizetni"... 12 év telt el, és annyira igyekeztek, hogy akárhány helyen voltam, egyikben sem lehetett vele fizetni.
máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!