Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol vásároljak be?

Hol vásároljak be?

Figyelt kérdés

SZerintetek hol érdemesebb bevásárolni

Tesco

Penny

Aldi

Lidl

ezek vannak a "szomszéd" (40 km) nagyvárosban

Semmi extrára ne gondoljatok csak a szokásos havi bevásárlás liszt cukor olaj fűszerek hús...

Esetleg ha tudnátok írni árakat ha mostanában vásároltatok ott azt megköszönném


2013. júl. 30. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Tescot választanám, ott a legnagyobb a választék, viszonylag jók az árak. :)
2013. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 i hate this world válasza:
auchan
2013. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a húst a tescoban, mert a többibe drágább. A zöldség-gyümölcs tescoban, de a legjobb lenne piacon, ott minden olcsóbb-kivéve görögdinnye.

A pennybe, lidbe olcsóbbak szerintem a tejtermékek, csak kisebb a választás.

De a legolcsóbb az auchan lenne.

2013. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hiába, ha nincs a közelében Auchan... Meg nálunk nem is valami olcsó az Auchan, ha összehasonlítjuk más boltokkal.

Amúgy én is a zöldség-gyümölcs beszerzését inkább zöldségesnél ajánlanám, sokkal szebbek, finomabbak az ottani áruk, és sok esetben olcsóbbak is.

2013. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vennék húst a tescoban. Én inkább a Pennyt és a Lidlt javasolnám. Mi általában auchanban vásárolunk, ha valami akciós, azt vesszük meg máshol, illetve a Lidlnek vannak jó cuccai, amiket ott szoktunk (pl. csoki, felvágott, pékáru)
2013. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rövid idejig laktam Nagykanizsán, ott a Magnetic raktáráruházban vásároltam. Tojás nincs, de azon kívül minden van! Nagyon olcsó, kár hogy nincs országos hálózata :(
2013. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha több útbaesik, akkor érdemes kombinálni...


Szüleim Tesco-Penny kombinálásával vásárolnak.


Mindig is így tették, tejterméket konzerveket a Pennyben a többit Tescoban (régen amíg nem volt a közelben, akkor auchanba is jártak, mert az volt egyforba távolságra) manapság a fenn említett üzletekmmellett már elmennek munkába menet.


Mi Tescoban, mert az van a közelben, bár most lett autónk, így a pennybe is tudunk menni, mertigaz nincs távol, de oda rossz a tömegközlekedésünk.

Lidl-t nem szeretem, de a röviditalok, és a lekvárok, tartős sütik szuperek ott, aldi nekem nagyon nem jön be, kb 2 szer voltam, pedig nincsen messze.



Igazából nézem a hírlevleket, aztán aszerint vásárolok...

2013. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tesco a legdrágább, és szerintem legvacakabb.

Szerintem Spar.

2013. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!