Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mit szoktak kérdezni a SPAR-ba...

Mit szoktak kérdezni a SPAR-ban fizetéskor?

Figyelt kérdés

Én siket vagyok, és eléggé rosszul látok, így sajnos nem igen tudok akárhogy kommunikálni másokkal. Általában bevásárlásnál nincs is semmi gond, kártyával szoktam fizetni mindig. De van egy pénztáros a SPAR-ban, ahova szoktam járni, aki néha, amikor már minden terméket leolvastatott, és fizetnék, elkezd kiabálni, valamit másként kéne csinálnom. Mondtam már neki párszor, hogy nem hallok, nem tudom mit mond, egyszer már kis füzetet is vittem, hogy írja le, de csak tovább beszélt, meg kezdte a következő vásárló termékeit leolvasni... Szóval ki kéne találni, mit mond, és aszerint válaszolni neki. Én arra gondoltam, hogy SuperShop kártyát kérhet, vagy hogy lesz-e még valami, vagy kártyával fizetek-e. De ismerősök azt mondják, ezeket nem igen szokták kérdezni a pénztárosok... A kártyámat mindig előre kiveszem, és odarakom a pultra miközben bepakolom a cuccokat, így talán láthatná előre, hogy azzal fizetek. Sose szoktam mást kérni, bár ez kiderülhetne abból, hogy nyújtom felé a kártyámat. Láthatóan felismer, mert egyre jobban kiabál mindig, hogy miért nem csinálom már megint, de ezek szerint arra nem emlékszik, hogy mindig bankkártyával fizetek, és nincs SuperShop kártyám...

Szerintetek mit kéne mondom, ami lehetőleg válaszolna a kérdésére? Egy "nem" elég lehetne, ha azokat kérdezné, amiket fentebb írtam.


2016. dec. 11. 10:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

Szép sztori csak kár hogy kamu.

Ilyen a világon nincs hogy mindig kiabál valamit a pénztáros, de egyetlen egyszer sem sikerült kideríteni mit.

Még ha kis bolt is (ami szintén kamu, mert akármilyen kicsi nem lehet egy spar), akkor is van ott még több vásárló és főleg ott dolgozó, aki segített volna a kommunikációban.

2016. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Alá van írva a kártyád? Mondjuk azt meg könnyű lenne elmutogatni.
2016. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 szaszaa11 ***** válasza:
95%

Útolsó előtti: gondolom pesti vagy, hogy nem láttál még kisebb spárokat. Ahol én lakom is van egy insterspár, és egy kisebb is. Sőt a szomszédos faluban egy még kisebb, ahol összesen 2 ember dolgozik. Egy pénztáros, aki az üzletvezető is, és egy árufeltöltő aki a húspultban is van ha ott van rá szükség... na mindegy.

Kedves kérdező, ezt én biztosan nem hagynám annyiban, ez a bunkóság netovábbja. Panaszkönyvet, de azonnal. 1-2 hónap az átfutási ideje, míg elér a fogyasztóvédelemhez. Esetleg kérj meg másokat is, ha velük is bunkó a pénztáros szintén írjanak be. Tömegesen nagyobb a huzat.

2016. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha sikerül kideríteni mit mondd, akkor megirhatnad nekunk😃
2016. dec. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%
Hát srácok nem vagytok túl eszesek, hogy ennyi baromságot bekajáltok.
2016. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
7:16-os - ennel joval hihetetlenebb dolgok is megtortennek, nyisd csak ki a szemed.
2016. dec. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Néha problémázik =/= már nagyon sokszor megtörtént, és mindig problémázik.

Néha problémázik =/= állandóan kiabál.

Néha problémázik =/= minden alkalommal azzal foglalkozok, hogy kiderítsem mit akar.

Kis SPAR =/= 5 négyzetméteres, de a plázákban lévőkhöz képest egy 2 pénztárosos bolt igencsak kicsi.


Azt pedig nem mondtam, hogy nem segíthetett volna más. Nyilván megkérhettem volna a másik vásárlót, vagy addig nyaggatom, amíg le nem írja. De ehhez nem mindig volt kedvem vagy időm, nem is ér ennyit, és nem is azt kérdeztem, hogyan tudnék kommunikálni vele ha akarnék, hanem azt, hogy szerintetek mit kérdezhet.


Legalább ha valami kamunak nevezel, tedd jól. :)

2016. dec. 13. 12:56
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon gyenge sztori haver.

Ennél a kollégáid jobb sztorikat szoktak kitalálni, láthatod, hogy alig generált ez is forgalmat.

2016. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem add fel 😁
2016. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ugye tudod, hogy fikarcnyit se érdekel, te minek hiszed a történetet? Megpróbáltam úgy tenni, mintha bármi jelentősége lenne a kérdés megválaszolásában annak, hogy kamu-e vagy se, de nem ment. :( Szerencsére az általad tapasztalt valós dolgot (mit kérdeznek tőled a pénztárosok) akkor is le tudod írni, ha én valótlanságot állítanék. Menj trollkodni máshova, hátha ott sikerül.
2016. dec. 13. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!