Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Iskolai vagy munkahelyi...

Iskolai vagy munkahelyi menzán melyik ételt útáltátok a legjobban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 11:15
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
80%

Rakott kel.

Miután szembe jött velem egy ótvarnagy pajor .

2022. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
2022. jún. 6. 12:25
 23/49 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk minden szar volt a menzán, mert alapból igénytelenül volt elkészítve. Viszont amit hatványozottan mindennél jobban úúúúútáltam, az a tapló sült marhahús, meggyszósz és pirított gríz:(((((((((((
2022. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
98%
23. Legszívesebben én is agyonütném azt aki ezt kitalálta
2022. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
92%

Én a kelkáposztafőzeléket utáltam a legjobban, undorító volt az egész külleme. Ráadásul állandóan azt adtak.

amit még nagyon undorítónak tartottam, hogy soha nem öblítették le a tányérokat meg az evőeszközöket, és folyt le róluk az a mosogatóhab, úgy kellett enni belőle.

Ez egy vidéki megyeszékhely egyik jobb általános iskolája volt egyébként.


amit viszont csak menzán csinálnak jól és sehol máshol nem olyan, az ami hirtelen eszembe jut: a tea és a paprikás krumpli.

2022. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
91%

gyümölcsleves (sós beütésű volt)

sárgaborsófőzelék

krumplifőzelék

főtt hús sóskamártással

resztelt máj

2022. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

Én a meggyszószt imádtam pirított darával, csak azt nem értettem, miért kell húst adni hozzá. Nekem nem hiányzott belőle, általában nem is ettem meg.


Amit nem szerettem, az a "bolognai spagettinek" hívott alkotás volt, ahol a tésztára valami istentelenül zsíros, porcogós darált húsból készített valamit tettek, aminek a világon semmilyen íze nem volt, olyan volt, mintha zsírt kanalaznál.

A főzelékek se voltak a kedvenceim. Otthon szerettem őket, de a menzán valami istentelen lisztes rántással/habarással készítették, semmi ízük nem volt ezeknek se.

2022. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Tökfőzeléket, ehetetlen volt.
2022. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
A borzasztóan túlcukrozott sóskát, de azt nagyon
2022. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két véglet volt. Vagy minden ehetetlenül sós volt, vagy minden túl cukrozott. Borzalmas volt a menza, de amit nem tudtam értelmezni az a kenyérbe töltött édes túró SZALONNÁVAL. És a paradicsomos káposzta húsgombóccal.
2022. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!