Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Iskolai vagy munkahelyi...

Iskolai vagy munkahelyi menzán melyik ételt útáltátok a legjobban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 11:15
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

#24

Ugye? És még látványra is olyan, mint a hányás.

2022. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
lyaly backi a piritott griz mint koret! ki talalta ezt ki?? van olyan haztartas ahol ez igy elofordul? vagy valami zseni talalta ki mint koltseghatekony kaja?
2022. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
91%
A tüdőlevest a legjobban, gusztustalan volt az egész úgy ahogy van, a tüdődarabok meg ott uszkálnak benne, fúj. A sertés és marha nyelvet se ettem meg sose, meg a belsőségekből készülteket sem a menzán Egyedül a zúzapörköltet, de csirkeszívpörköltet már nem, az is olyan gusztustalan.
2022. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
85%
#33 te milyen burzsuj helyre jartal menzara!
2022. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
34# Bőcsön, amikor ott laktunk. Hát tényleg elég szar hely volt.
2022. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
34. Egyáltalán nem burzsuj belsőségekből ételt főzni.
2022. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
95%

Csak általános iskolában voltam menzás, ott is csak pár évig. Traumatikus élmény volt, onnantól ha szüleim dolgoztak, inkább csináltam magamnak kaját, vagy ha volt még a tegnapiból, abból ettem.

Gyakorlatilag mindegyik menza-kaját utáltam, kivéve a kelkáposztafőzeléket, meg a paradicsomszószt zsömlegombóccal. Utóbbit nagyon nehéz elrontani, szóval... A kelkáposztafőzeléket meg igazából nem szerettem, de annak legalább nem volt semmilyen íze, ami még mindig jobb, mint aminek rossz. :D

2022. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
87%

Gimi első két évében a Junior konyha hozta az ételt. Komolyan mondom, éttermi minőségű volt a menza. Aztán átálltak az olcsóbb Elamenre (jól írtam?) és a menza egy ehetetlen f0s lett. A főzelékek lisztcsomós rántással tele, a húsok elgázolt állatokból voltak, jobbnapokon csak porcos-mócsingos darabok.


Amúgy kérdésre válaszolva:

paradicsomos káposzta - a létjogosultságát sem értem

TOKÁNY - mindegy milyen jelző állt előtte, az csak borzalmas lehetett

finomfőzelék - otthonit nagyon szeretem, de itt csak egy rántás volt


A legjobb, mikor azt írták h gyros lesz --> csomós hús, sótlan tarhonya, csalamádé XD

2022. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
91%
Finomfőzelék. Francokat finom, azóta se bírok ranezni
2022. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Az nem pont az ízéért hívják finomfőzeléknek, hanem az apróra vágott hozzávalók miatt. De hívhatjuk vegyesfőzeléknek is. De különben az elkészítési mód itt is sokat számít.
2022. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!